Wrzesień w Inca Play

Tagi:

Nadszedł czas powrotu do szkoły. Z tej okazji plac zabaw Inca Play zaprasza wszystkie dzieci na powakacyjne szaleństwo! We wrześniu na placu zabaw pojawią się Magiczny Elf Szczudlarz oraz Kolorowy Clown Mimello! Będą tańce w rytmach Incowego Minidisco, śpiew i zabawa do utraty tchu.

Już 10 i 11 września Magiczny Elf Szczudlarz będzie uczył wszystkie chętne dzieci chodzić na szczudłach i żonglować dwoma, trzema, a nawet dziesięcioma piłeczkami! Nie zabraknie ukochanych przez dzieci zwierzątek z baloników i pokazu największych baniek mydlanych.

Weekend 24 i 25 września będzie pełen tańca w rytm Incowego Minidisco! Wszyscy uczestnicy przeniosą się w świat roztańczonych Indian, piratów, skrzatów i elfów. Tańce prowadzić będą wykwalifikowani animatorzy Inca Play. Na dodatek każdy mały i duży roztańczony gość otrzyma palcu zabaw firmowy upominek.

Niezmiennie aktualne są stałe atrakcje placu zabaw – diabelski młyn, skacząca wieża, piracki statek, labirynt przygód oraz basen z piłeczkami czekają na wszystkie rozbrykane dzieci. Rodzice mogą zaś skorzystać z usług nowo otwartej kawiarni. W każdy weekend września – pyszne niespodzianki.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu