Mea Group „zapuszcza korzenie”

Mea Group, agencja marketingu zintegrowanego świętowała w towarzystwie swoich Klientów przeprowadzkę do nowej siedziby. Specjaliści z Mea postawili przy ul. Rymkiewicza 15 w Warszawie imprezowy przystanek, symbolizujący dotarcie do celu dotychczasowych działań agencji, a także zwiastujący kolejny etap podróży – jej dalszy rozwój. Jednocześnie świętowano trzecie urodziny firmy, która swojego pierwszego Klienta obsłużyła we wrześniu 2008 roku. Do Klientów rozesłano zaproszenie w formie biletu na wspólną, udaną podróż z Mea Group. W samym sercu Żoliborza obchodzono ten ważny dla agencji moment pod hasłem „Mea Group zapuszcza korzenie”. Partnerami wydarzenia byli: Mazurkas Catering, który zapewnił uczestnikom wydarzenia catering oraz firma Eventroom, która odpowiadała za scenografię, nagłośnienie, oświetlenie oraz oprawę muzyczną wydarzenia.

Nowa, żoliborska siedziba Mea Group to willa o powierzchni użytkowej ok. 300 metrów, z ogrodem. Jej wnętrze zaprojektowała specjalnie dla Mea architekt, Karolina Ilczuk, przykładając szczególną wagę do zapewnienia agencji kreatywnego otoczenia. W celu podkreślenia twórczego potencjału zespołu, projektantka posłużyła się alternatywnymi materiałami, takimi jak płyta OSB, sklejka, metal i szkło. Zaprojektowano również minimalistyczne, nietypowe umeblowanie, a charakter wnętrza podkreślono energetyczną kolorystyką.

Podczas imprezy Klienci agencji mieli okazję zwiedzić nową siedzibę i poznać bliżej osoby, które współpracują z nimi podczas realizowanych projektów. Dla gości przygotowano niespodziankę – każdy z nich otrzymał sadzonkę, którą mógł zasadzić w specjalnie przeznaczonym do tego zakątku ogrodu. Sadzonki będą pielęgnowane przez pracowników Mea Group, którzy będą informowali Klientów o postępach w ich uprawie. Ta nietypowa akcja symbolizowała zapuszczanie korzeni Mea Group w nowym miejscu, a także pieczętowała udaną współpracę z zaproszonymi gośćmi. Dla uczestników wieczoru z Mea Group przygotowano poczęstunek, efektowną oprawę scenograficzną i muzyczną oraz zaciszny kącik chillout, w którym mogli w przyjaznej atmosferze zrelaksować się i porozmawiać. Na saksofonie zagrał dla gości Wiesław Mekka (www.wieslawmekka.pl).

„Wspólne świętowanie przeprowadzki to doskonała okazja do tego, aby zaprezentować nasze nowe miejsce pracy oraz cały zespół, nawiązać relacje, które być może zaowocują w przyszłości lepszym odczytywaniem potrzeb i oczekiwań Klientów, a także pokazać, że potrafimy zrealizować ciekawy event dla każdego – nawet jeśli „zleceniodawcą” w danym momencie jesteśmy my sami. Cieszy nas, że nasi Klienci odwiedzili nas tak licznie i chętnie wzięli udział w zaproponowanej zabawie. Zmiana siedziby w największym stopniu podyktowana była ich komfortem – przyjazne i wygodne warunki pracy naszego zespołu przekładają się na sukcesy realizowanych przez nas projektów, a te z kolei na sukces i dobry wizerunek Klientów” – powiedziała Marta Dunin-Michałowska, założycielka i prezes Mea Group.

Decyzja o zmianie siedziby związana była z dynamicznym rozwojem firmy oraz rozszerzeniem zakresu oferowanych usług, a co za tym idzie wciąż rosnącym zespołem agencji. Istotnym elementem była również chęć zapewnienia Klientom komfortu bezpośredniego kontaktu z firmą. Ma się to przyczynić do maksymalnego usprawnienia współpracy z Kontrahentami i zapewnienia im obsługi na najwyższym poziomie. Mea Group zatrudnia obecnie 16 osób w działach: kreacji, realizacji eventów, PR, BTL oraz logistycznym. W ciągu trzech lat istnienia na rynku obsłużyła w różnym zakresie ok. 70 firm i marek, z większością z nich współpracując długofalowo i realizując dla nich kolejne projekty. Wśród firm obsługiwanych przez Mea Group są m.in.: Eurobank S.A., Kredyt Bank, Pioneer Pekao Investments Management S.A., Lexus, Novartis Poland Sp. z o. o., AstraZeneca Pharma Poland Sp. z o. o., Empik Sp. z o. o., Nestlé Professional Polska, Vattenfall Heat Poland S.A., Ernst & Young Sp. z o. o., Bonnier Business Polska Sp. z o. o. – wydawca dziennika „Puls Biznesu”, Giełda Papierów Wartościowych, Citroën Polska Sp. z o. o., Douglas Polska Sp. z o. o., Barlinek S.A., Toyota Motor Poland Sp. z o. o., Microsoft Sp. z o.o., Unilever Polska Sp. z o.o.

źródło/autor:Mea Group

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu