Kosmetyki kolorowe dla mężczyzn? Czemu nie…

Większość znajdujących się na rynku kosmetyków przeznaczonych jest dla Pań. Aktualne trendy wskazują jednak, że kosmetyki, również te kolorowe, od dawna przestały być domeną kobiet i kupowane są przez obie płci.

Jak dużo jest firm, które oferują kosmetyki kolorowe dla mężczyzn? Niewiele. Natomiast te, które już istnieją na rynku, starają się sprostać wymaganiom Panów.

Jedną z firm, która poddała się temu wyzwaniu jest Jane Iredale. Amerykańska firma, produkująca wyłącznie kosmetyki mineralne. Co to są kosmetyki mineralne? To kosmetyki, które nie zawierają konserwantów i wyprodukowane są wyłącznie z naturalnych składników mineralnych. Jednym z takich kosmetyków jest dedykowany Panom puder H/E. Produkt z wyglądu niepozorny, ale wewnątrz niezwykle potężny.

Hmm, puder. Każdy prawdziwy mężczyzna słysząc takie słowo odrazy stwierdzi – Nieee! Puder to dla kobiet! Otóż NIE drodzy panowie. Ten puder jest przeznaczony specjalnie dla Was. Czemu? Puder H/E to bronzer, korektor i mineralna ochrona SPF 20 w jednym. Puder dyskretnie pokrywa plamki, zaczerwienia skóry i trądzik różowaty – tak wiec macie okazje zatuszować wszelkie niedoskonałości skóry.  Puder jest bardzo łagodny dla skóry a przy tym zapewnia jej ochronę antybakteryjną oraz zapobiega utracie wilgoci.

Puder ochronny H/E stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób aktywnych, uprawiających sporty wodne i zimowe. H/E  zapewnia ochronę SPF, podczas pobytu pod wodą, nawet do 80 minut. W sezonie letnim, idealnie nadaje się także jako puder matujący.

H/E występuję w pięciu wersjach kolorystycznych, dając duże możliwości doboru odcienia do barwy skóry, dlatego też nie musicie się martwic, że nałożony puder będzie widoczny. Wręcz przeciwnie. Zatuszuje wszelkie niedoskonałości Waszej skóry i zapewni ochronę przed słońcem a jeśli dobrze dobierzecie kolor to nikt go nie zauważy.

Tylko uwaga drodzy panowie na kobiety. H/E  będzie stanowił dla nich wyjątkową pokusę, gdyż mogą go z wami swobodnie dzielić. Oczywiście zawsze możecie się dogadać, ale po co? Czy nie warto mieć w końcu coś wyłącznie dla siebie?

www.sklepjaneiredale.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu