Zaprojektuj koszulkę jednego z miast UEFA EURO 2012

Jak wziąć udział w EURO 2012, o ile nie jest się reprezentantem kraju w piłce nożnej? Można zaprojektować koszulkę, która stanie się ogólnonarodowym dobrem i jednocześnie rozchwytywanym w sklepach gadżetem.

Jeśli łączysz w sobie pasję do piłki nożnej z pasją tworzenia, weź udział w konkursie „Zaprojektuj koszulkę jednego z miast UEFA EURO 2012”, organizowanym przez INTERSPORT na Facebooku, którego celem jest promocja oficjalnych koszulek 4 miast-gospodarzy Mistrzostw UEFA EURO 2012.

Warszawa, Gdańsk, Poznań i Wrocław czekają na eksplozję Twojego talentu. Technika wykonania prac dowolna. Pokaż, jaki masz pomysł na koszulkę i umieść projekt na fanpage’u INTERSPORT. Oceny dokonają fani INTERSPORT, którzy klikną przycisk „lubię to”.

Dla autorów zwycięskich projektów czekają 4 bony o wartości 1000 zł na zakup oficjalnych produktów UEFA EURO 2012 w sieci sklepów INTERSPORT. Ponadto ich grafika znajdzie się na koszulkach sprzedawanych w sieci INTERSPORT w Polsce.

Konkurs potrwa do 4 września 2011 r.

Szczegóły konkursu na stronie: http://apps.facebook.com/koszulka-euro/

Przypominamy, że nadal trwa konkurs na twarz kibiców INTERSPORT. Zostań ambasadorem marki podczas Euro 2012! Więcej informacji na stronie www.kibicintersport.pl.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu