Przejdź do treści

Szklanki Venezia, Boston i Dalia firmy Steklarna Hrastnik – towarzysze niezapomnianych chwil

Kawa to napój, bez którego niejednemu trudno się jest w życiu obejść. Towarzyszy nam zarówno podczas ospałych poranków, jak i miłych popołudniowych momentów w gronie najbliższych. Jej aromat przywodzi na myśl najpiękniejsze chwile, dlatego tak ważne jest, aby dobór naczyń do kawy był perfekcyjny.

Szklanki Venezia, Boston i Dalia firmy Steklarna Hrastnik z pewnością sprostają tym wymaganiom i sprawią, że przyjemności płynące z picia kawy dotykać będą wszystkie nasze zmysły.

Aromatyczna elegancja

Święta, urodziny, imieniny, czy po prostu popołudniowe plotki z przyjaciółmi – tak wiele, jak jest rodzajów kawy, tak wiele jest również okazji do jej picia. Warto jednak zadbać o odpowiednie do tego naczynia. Venezia, Boston i Dalia to wysokie, smukłe i przezroczyste szklanki, które pięknie eksponują efektownie wyglądające napoje. Venezia, o pojemności 240ml, to osadzona na wysokiej nóżce szklanka z dobrze wyprofilowanym uchem. Dostępna jest w wersji z delikatnymi, matowymi zdobieniami lub dekoracją w postaci brązowych ziaren kawy. Boston to natomiast smukły i wysoki szklany kubek o pojemności 260ml. Jego rozszerzająca się ku górze forma, pozwoli na udekorowanie znajdującego się w nim napoju bitą śmietaną, czekoladą lub cynamonem. Dodatkowo, kolekcję tę urozmaicają różnorodne dekoracje w brązowej tonacji. Dalia to z kolei najbardziej pojemna szklanka (270ml), która jest nowością na rynku. Wyróżnia się przede wszystkim nowoczesnym, prostym kształtem. Szklane, idealnie przezroczyste naczynie na wysokiej nóżce przyda się do serwowania każdego rodzaju kawy.

Europejska gwarancja jakości

Niekwestionowanym atutem szklanek Venezia, Boston i Dalia jest, poza odpowiednim rozmiarem i wygodnym kształtem, wysoka jakość materiału, z którego zostały one wykonane. Ich produkcja odbywa się w Europie, w słoweńskiej hucie z długimi tradycjami. Wieloletnie doświadczenie i dbałość o najwyższy standard, sprawiło, że firma Steklarna Hrastnik zdobyła zaufanie na całym świecie, a produkty sygnowane jej logo stały się synonimem najwyższej jakości oraz oryginalnego designu. Co więcej, szklane wyroby wyprodukowane hucie Steklarna Hrastnik są gwarancją bezpieczeństwa i odporności na zużycie. Dodatkowo, dekoracje zdobiące szklanki Venezia, Boston i Dalia wykonane są metodą nakładania kalki na szkło, co umożliwia wygodne mycie szklanek w zmywarkach, bez obawy uszkodzenia czy zniszczenia ornamentów.

Spotkania przy kawie stały się najbardziej popularną formą pielęgnacji kontaktów z najbliższymi. Lunch w ulubionej kafejce, deser na tarasie, czy poranny zastrzyk energii – napój ten obecny jest podczas każdej, codziennej sytuacji. Szklanki Venezia, Boston i Dalia firmy Steklarnia Hrastnik stanowią oprawę godną atrakcyjnych, kawowych napojów, która wydobędzie głębię smaku i zapewni maksymalną rozkosz podniebienia.

Szklanka Venezia

  • Pojemność: 240 ml
  • Cena detaliczna: 6.90 zł

Kubek Boston

  • Pojemność: 260 ml
  • Cena detaliczna: 6.90 zł

Szklanka Dalia

  • Pojemność: 270 ml
  • Cena detaliczna: 5.60 zł

Marka: Steklarna Hrastnik

Dystrybutor: Altom Sp.zo.o. Sp.k.

Szklanki do kawy firmy Steklarna Hrastnik dostępne są m.in. w sklepie internetowym www.pieknowdomu.pl