Neocity przystępuje do realizacji inwestycji NeoVillage

Neocity rozpoczyna realizację kolejnej inwestycji w Warszawie. W ramach projektu NeoVillage deweloper planuje wybudować 146 mieszkań, podzielonych na pięć budynków o niskiej zabudowie. W ofercie dominować będą lokale dwu i trzypokojowe, o powierzchni wynoszącej od 37 do 70 metrów kwadratowych. Ich ceny będą znajdować się w przedziale 250 000 – 400 000 złotych.

Dzięki przypisaniu każdemu z budynków maksymalnie 32 mieszkań, inwestycja będzie charakteryzować się niskim zagęszczeniem mieszkańców, co przełoży się wydajnie na wzrost komfortu przyszłych lokatorów. Dużą zaletą osiedla jest atrakcyjna cena poszczególnych lokali, która ułatwi potencjalnym nabywcom uzyskanie zdolności kredytowej, umożliwiającej zakup mieszkania w ramach NeoVillage.

Inwestycja zlokalizowana będzie na ulicy Konotopskiej w Ursusie, w odległości krótkiego spaceru od stacji kolejowej Gołąbki, która gwarantuje wygodne połączenie z centrum Warszawy. Najbliższa okolica NeoVillage charakteryzuje się niskimi zabudowaniami – głównie domami jednorodzinnymi oraz tzw. „bliźniakami”. Dodatkową zaletą lokalizacji jest fakt, że w przyszłości ulica Konotopska zostanie połączona z obwodnicą Warszawy, co silnie usprawni komunikację samochodową.

W związku z dużym zainteresowaniem na rynku warszawskim lokalami z segmentu popularnych, podjęliśmy decyzję o realizacji aż 100 mieszkań dwupokojowych oraz 46 trzypokojowych. Dodatkowo, projekty poszczególnych lokali zostały przygotowane w taki sposób, by wszystkie dwupokojowe mieszkania o powierzchni większej niż 50 mkw. z łatwością można było przekształcić w trzypokojowe apartamenty, w razie gdyby lokatorzy mieli taką potrzebę – przekonuje Dror Dory Kerem, Dyrektor Zarządzający Neocity.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu