Reebok ZIGTECH Challenge – podejmij wyzwanie

Do pokonania 1 km wokół Placu Teatralnego w centrum Warszawy. Po drodze jednak kontenery, rusztowania, wraki samochodów i inne przeszkody – słowem: miejska dżungla! Dodaj do tego walkę z czasem i rywalizację ramię w ramię z przeciwnikami, a poczujesz przedsmak pozytywnej energii, jaką da Ci udział w Reebok ZIGTECH Challenge. 17 września musisz być z nami!

To nie będzie kolejny zwykły bieg uliczny. To pierwszy tego typu event w Polsce, wzorowany na podobnych imprezach wzbudzających ogromne zainteresowanie na Zachodzie. Krótka trasa i ustawione na niej miejskie przeszkody sprawią, że o zwycięstwie może decydować nie tylko poziom wytrenowania, ale także determinacja, spryt czy zwinność. Ty też masz szansę pokazać, że w miejskiej dżungli czujesz się jak ryba w wodzie!

Więcej informacji znajdziesz na www.zigtechchallenge.pl, gdzie od 29 sierpnia trwać będzie rejestracja online do startu w imprezie. Śpiesz się – liczba miejsc ograniczona! Aby zostać zwolnionym z opłaty startowej, kup buty Reebok ZIGTECH w sklepach Reebok w CH Złote Tarasy, CH Arkadia lub CH Targówek i wypełnij przy zakupie kartę zgłoszeniową.

Reebok ZIGTECH Challenge to jednak nie tylko sportowe emocje. Zawodnicy puszczani będą na trasę seriami po 50 osób, dzięki czemu cała zabawa trwać będzie kilka godzin. W tym czasie na scenie grał będzie DJ, a na kibiców i zawodników czekają dodatkowe atrakcje – pokazy freerunningu, wyścig VIP z udziałem polskich gwiazd, testy produktów Reebok oraz relacje „na żywo” z trasy biegu na telebimach. Podsumowując, 17 września Warszawa biega i bawi się w rytmie Reebok ZIGTECH!

Ty też musisz tam być! Wchodź na www.zigtechchallenge.pl, śledź najświeższe informacje i zarejestruj się do startu. Bieżące newsy znajdziesz też na www.facebook.com/ReebokMen.

Buty i odzież z kolekcji Reebok ZIGTECH to innowacyjny sprzęt do biegania i treningu. Obuwie opiera na unikalnej podeszwie w kształcie zygzaka, która amortyzuje uderzenie stopy o podłoże, a następnie wydzieloną w ten sposób energię transferuje wzdłuż podeszwy buta od pięty aż po palce. W efekcie buty ZIGTECH zmniejszają obciążenie kluczowych mięśni dolnych partii nóg. Odzież ZIGTECH z kolei, wykonana z użyciem opatentowanych włókien Celliant®, podnosi poziom tlenu w organizmie średnio nawet do 7%, zapewniając Ci lepszą wydajność podczas treningu.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu