Ceramiczne klamki w stylu rustykalnym

Tagi:

Firma Kuchinox wprowadziła na rynek dwa ciekawe produkty – ceramiczne klamki drzwiowe. Ceramiczne klamki, choć kojarzone zazwyczaj ze stylem retro, na stałe wpisały się w obraz wracającego do łask trendu popularyzującego wnętrza rustykalne.

Pierwszą Ceramiczna klamka Bratek komponuje się z tym nurtem. Delikatny motyw roślinny subtelnie zdobi ceramiczną rączkę osadzoną na okrągłym szyldzie i patynowanej rozetce (do wyboru rozeta klucz, yale i wc). Lekko profilowana klamka o romantycznym wyrazie doskonale uzupełni wnętrze kuchenne i kąpielowe. W opakowaniu znajduje się pełen zestaw montażowy.

Drugą propozycją utrzymaną w podobnym stylu jest dwustugramowa, lekko profilowana klamka ceramiczna CRACLE z okrągłym szyldem, na rozetce (do wyboru rozeta klucz, yale i wc). Stylizowane pęknięcia na ceramicznej rączce świetnie komponują się z drewnem, a co się z tym łączy – właśnie ze stylistyką „wiejskiej chaty”. W opakowaniu Cracle także znajduje się pełen zestaw montażowy.

Obie klamki, obok ceramiki wykonane są ze ZnAlu dzięki czemu są wytrzymałe i nie zmieniają swojego koloru. Ich styl podkreśla wykończenie typu „stara patyna”. Orientacyjna cena detaliczna dla obu modeli to ok. 70 PLN.

źródło/autor: Kuchinox

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu