Przejdź do treści

WSEInfoEngine S.A otwiera swój oddział we Wrocławiu

WSEInfoEngine S.A. – warszawska agencja obsługująca PR-owo największe firmy notowane na giełdzie, będzie miała swoje przedstawicielstwo w stolicy Dolnego Śląska. To pierwszy pozamiejscowy oddział WSE, ale klientów z regionu nie brakuje.

Firma należy do Grupy Kapitałowej Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, swoją działalność rozpoczęła już w 2004 r. Prowadzi działania w obszarze mediów, oraz świadczy wszechstronne wsparcie PR i IR. WSE proponuje swoim klientom szerokie wsparcie Media Relations, od nowoczesnych rozwiązań technologicznych wspierających komunikację: webcastingu, videoczatów, po przygotowanie konferencji i opracowanie strategii współpracy z mediami. Pomaga w organizacji szkoleń i eventów. Współpracuje przede wszystkim z podmiotami rynku kapitałowego, w tym ze spółkami giełdowymi. W jej portfolio znajdują się tacy klienci jak: PKO BP, PKN Orlen S.A., czy KGHM Polska Miedź S.A. Z usług WSE korzystają również samorządy, a także spółki i organizacje nie związane z giełdą.

Dyrektorem Regionalnym oddziału została Ewelina Gołuch, wcześniej kierownik marketingu magazynu i portalu Polishproperty.eu, od kilku lat związana z wrocławskimi mediami i agencjami PR: Jestem głęboko przekonana, że InfoEngine doskonale odnajdzie się we wrocławskim środowisku biznesowym. Przemawia za tym nie tylko wieloletnie doświadczenie ale i mocna grupa klientów, z którymi mamy przyjemność współpracować. Korzystamy z najnowszych technologii w zakresie wspierania komunikacji- oferujemy transmisje online, posiadamy własny zespół operatorski- komentuje Ewelina Gołuch.

WSEInfoEngine wprowadza na rynek również swoją nową markę GPWMedia (www.gpwmedia.pl), specjalistyczny serwis internetowy, na którym będzie można min. oglądać relacje na żywo z debiutów czy konferencji wynikowej na giełdzie.