Przejdź do treści

Kultowa butelka Coca-Cola za Whoppera w Burger King

23 sierpnia we wszystkich restauracjach Burger King w Polsce rozpoczyna się wyjątkowa promocja Burger King i Coca-Cola. Każdy, kto zamówi powiększony zestaw Whopper otrzyma w prezencie historyczną butelkę Coca-Cola. Jest to legendarny wzór szklanej butelki o pojemności 250 ml, zaprojektowanej przez Hutchinson’a w 1899 roku.

Butelka „Hutchison” to pierwsza w historii butelka, do której nalano napój Coca-Cola, funkcjonująca na rynku do 1916 roku. Wcześniej napój ten sprzedawany był na szklanki. Historyczne butelki Hutchinsona to zatem rzadkość, a dzięki temu są obiektem pożądania kolekcjonerów i miłośników „oldskulowego” wzornictwa. Legendarne butelki Coca-Cola, projektu Hutchinsona, bywają nawet przedmiotem internetowych aukcji.

W tym roku, Coca-Cola w ramach obchodów 125-lecia firmy, przygotowała limitowaną wersję historycznych butelek Hutchinsona na polski rynek. Tylko teraz klienci Burger King mogą ją mieć za darmo! Powiększony zestaw z kultowym burgerem Whopper® i legendarna butelka najbardziej znanego napoju na świecie za darmo – to z pewnością apetyczna propozycja dla fanów obu marek.

Promocja jest ważna do wyczerpania zapasów.

Burger King to przede wszystkim grillowane na ogniu burgery ze 100-procentowej wołowiny. Sztandarowym produktem Burger King jest Whopper®, o wyjątkowym, niepowtarzalnym smaku. Fani tego kultowego burgera mogą zamawiać go według własnych upodobań smakowych i dietetycznych, wybierając do niego ulubione dodatki i rezygnując z tych, za którymi nie przepadają.