Przejdź do treści

Elegancja i prestiż od CIN&CIN

Tagi:

Mówi się, że kobieta zmienną jest. Zmieniają się jej nastroje, upodobania i sympatie. Jednak jest coś, co mimo tych wszystkich metamorfoz pozostaje stałe – zamiłowanie do spotkań w kobiecym gronie. Niezmiennym elementem kobiecego stylu jest również CIN&CIN Rose, delikatne włoskie wino gronowe kategorii premium, które – tym razem w jesiennej złocisto-czerwonej szacie – doda elegancji i prestiżu waszym niekończącym się rozmowom.

Za oknami znów jesienne czerwienie, pomarańcze i złoto. Razem z ognistymi barwami przychodzą zmiany w kolorystyce ubrań prezentowanych przez płeć piękną na ulicach. Jednak choć pory roku zmieniają się jak w kalejdoskopie, a kobieca moda dyktuje wciąż nowe trendy, to jej użytkowniczki, bez względu na porę roku, niezmiennie wybierają CIN&CIN Rose!

Jesienna odsłona CIN&CIN Rose przyciąga wzrok elegancką etykietą i kolorystyką utrzymaną w odcieniach zmysłowej czerwieni i złota, które od wieków są atrybutami splendoru. W stylowej butelce kryje się niezmiennie wyśmienity musujący trunek, o półsłodkim delikatnym smaku. To propozycja dla niezależnej, pewnej siebie kobiety, która potrafi docenić wyjątkowy smak i aromat.

CIN&CIN Rose jest nieodłącznym towarzyszem kobiecych spotkań. Świetnie nadaje się zarówno na aperitif, jak i do przekąsek i deserów. Najlepiej smakuje schłodzone do temperatury 8º C.

Cena: 22,90 pln za butelkę o pojemności 0,75 l.