Przejdź do treści

Edifice – prosto i elegancko

CASIO Edifice przez stosowanie licznych wskaźników, stoperów i stylistyki nawiązującej do branży motoryzacyjnej, jest marką szczególnie popularną wśród fanów sportów motorowych.

Nadszedł jednak czas na bardziej stonowany design. W najnowszej kolekcji, projektanci postawili na minimalistyczną elegancję.

1 CASIO, CASIO EDIFICE, Edifice, EFR-504D, EFR-505DNajnowsze modele EFR-504D i EFR-505D utrzymane są w prostej stylistyce – okrągłe stalowe koperty i bransoletka oraz prosty układ tarczy uzupełniają pewną lukę w kolekcji czasomierzy Edifice. Liczne wskaźniki, które dominowały w poprzednich modelach zostały zminimalizowane i ułożone tak, aby tarcza zegarków była bardziej czytelna i przejrzysta.

Jednak, by prostota nie kojarzyła się z nudą, oba zegarki dostępne będą w kilku kolorach tarcz: czarnym, niebieskim, białym i stalowym oraz: czarnym lub białym z czarnym pierścieniem, a także czarnym z pierścieniem w kolorze różowego złota.

Czasomierze posiadają datownik, a kopertę przykrywa szkło mineralne. Zegarki są wodoszczelne do 10 ATM. W Polsce ukażą się we wrześniu br. Przewidywana cena to 475 zł.