Przejdź do treści

Serwis uczestnicy.pl rozpoczął współpracę z Agencją JUSTA PR

Celem prowadzonych przez Agencję JUSTA PR działań jest budowanie świadomości marki uczestnicy.pl jako bezpiecznego i profesjonalnego systemu rejestracji na wydarzenia. Agencja odpowiada również za tworzenie strategii PR, komunikację z mediami oraz komunikację w Internecie. Umowa ma charakter stały.

Uczestnicy.pl to nowoczesne narzędzie każdego organizatora umożliwiające szybkie i łatwe wsparcie organizacji każdego typu spotkań począwszy od konferencji, targów, poprzez szkolenia, warsztaty, a skończywszy na mniejszych eventach. Przyjazny dla użytkowników panel administracyjny pomaga szybko utworzyć stronę wydarzenia i skutecznie poinformować o nim potencjalnych uczestników. System umożliwia organizatorowi wydarzenia prostą obsługę rejestracji gości i ułatwia zarządzanie listą osób biorących udział w wydarzeniu. Wśród wielu funkcji oferowanych przez serwis na uwagę zasługuje fakt, że organizator może sprzedawać zaproszenia, wejściówki lub bilety bezpośrednio z własnej strony i natychmiast wypłacać środki zgromadzone na jego koncie w serwisie przelewy24.pl, z którym system uczestnicy.pl jest w pełni zsynchronizowany.

Dzięki integracji platformy z mediami społecznościowymi (w tym z popularnym Facebookiem) uczestnicy.pl są także doskonałym kanałem promocji dla danego wydarzenia. Szybkość i łatwość korzystania z narzędzia oraz możliwość prostej integracji z własną stroną internetową bezpośrednio przekładają się na oszczędność czasu i zmniejszenie kosztów obsługi wydarzenia ponoszonych przez organizatora.

Przy pomocy serwisu organizowane są zapisy zarówno na duże międzynarodowe konferencje, jak i konkursy start-upów, a także wydarzenia kulturalne, społeczne czy sportowe.

JUSTA PR specjalizuje się w obsłudze komunikacyjnej start-upów oraz projektów finansowanych ze środków UE. Agencja podejmuje działania z zakresu media relations, social media oraz event relations.

Więcej informacji na www.justapr.pl.