Programy Studia JZK w ofercie firmy MARKEN

Marken Systemy Antywirusowe ma zaszczyt poinformować, ze wprowadza do swojej oferty oprogramowanie firmy JZK – wiodącego w Polsce dostawcy rozwiązań w zakresie oprogramowania dla małych i średnich firm.

Firma JZK jest niedużą rodzinną i polską firmą. Znana jest na rynku informatycznym już od 1992 roku. Pierwszy program JZK pokazał się w listopadzie 1992 roku.

W 2002 roku aplikacja Druczek została produktem roku a w 2003 JZK otrzymało nominacje w konkursie Firma Roku.

Tworzy programy ułatwiające prowadzenie biura, serwisów czy warsztatów a także dla gabinetów lekarskich, agentów ubezpieczeniowych czy hoteli.

„Każdego dnia wytyczamy nowe ścieżki i tworzymy nowe programy dla Ciebie i Twojej małej firmy. Sprawdź, dlaczego tak wiele małych i średnich firm korzysta z naszych programów. Nie mamy żadnych tajemnic i nie mamy się czego wstydzić. Może dlatego właśnie klienci mówią o nas mała firma z dużą klasą.”

Sami o sobie mówią także, że są dumni z tego, że są małą firmą i jak nikt inny rozumieją potrzeby mikroprzedsiębiorstw.

JZK tworzy nie tylko programy dla małych i średnich firm ale także dostarcza rozwiązania dla indywidualnych użytkowników.

Podstawowe produkty:

Druczek – doskonały program do prowadzenia biura i rozliczania podatkowego z możliwością drukowania druków pocztowych, bankowych, kasowych, kadrowych i doskonała obsługa zakupów, magazynu, zamówień i sprzedaży.

Fakturzysta – program do fakturowania, obsługa zakupów, magazynu, sprzedaży z kompletem funkcji księgowych

Przelewy – program do drukowania przelewów na czystej kartce i na gotowych formularzach

Moje konto – program do zarządzania finansami osobistymi

Monitor Internetowy – zestaw narzędzi do monitorowania szybkości i jakości połączeń oraz liczenia sumarycznego ruchu internetowego

Magazyn – program do obsługi magazynu i produkcji

Inne produkty to: Niezbędnik podatnika, Umowy i Kadry, Serwis, Warsztat.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu