Specjalna oferta promocyjna herbat IRVING skierowana do Detalistów

W sierpniu wszystkie warianty herbat IRVING w opakowaniach zawierającym 50 saszetek dostępne są w specjalnej ofercie handlowej. Promocja skierowana jest do właścicieli sklepów, którzy przygotowują się do sezonu jesiennego.

Spożycie herbaty charakteryzuje się sezonowością. Polacy najwięcej kupują i piją jej w okresie jesienno-zimowym. Kupcy mają tego świadomość, dlatego już teraz przygotowują sklepy przed szczytem sezonu sprzedażowego.

Z myślą o Detalistach firma Amber Spark, dystrybutor herbat IRVING, przygotowała promocyjną ofertę na zakup swoich produktów. Tylko w sierpniu Herbatę Czarną – Daily Classic, Herbatę Earl Grey – Traditonal oraz Herbatę Zieloną – Pure Green można zamówić u przedstawiciela handlowego nawet do 30% taniej, niż w regularnej ofercie sprzedażowej.

To już kolejna atrakcyjna promocja przygotowana przez markę IRVING skierowana do odbiorów detalicznych. Obecna promocja pozwala klientom uzupełnić ofertę sklepu o nowy format opakowania w bardzo atrakcyjnej cenie, gwarantującej wzrost rotacji i wolumenu sprzedaży.

Wszelkie szczegóły dotyczące sierpniowej oferty promocyjnej Detaliści mogą uzyskać u przedstawicieli handlowych firmy Amber Spark.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu