Immortal King oferuje smak boskiej walki i najlepsze rozwiązania taktyczne w grach na przeglądarkę

15 sierpnia społeczność internetowa otrzymała nową grę – <Immortal King> (zwaną dalej IK), będącą wspaniałym połączeniem strategii i RPG. IK to najnowsza gra ze stajni 337.com, której gry cieszą się oddaniem ponad 5 milionów graczy na całym świecie.

Idealne połączenie walk PvP oraz PvE, uczyniło ten strategiczny erpeg zupełnie nową jakością na rynku gier. Gra IK zyskała jednogłośne uznanie brazylijskich graczy i podbiła Brazylię, stając się tam najpopularniejszą grą przeglądarkową. Pomimo krótkiego czasu od chwili wydania w Niemczech, również i tam IK zdobywa coraz większą część rynku. Po więcej informacji, prosimy udać się do: http://apps.337.com/pl/ik?src=pl;rome0;w;pr1

Gra osadzona jest w mitologii starożytnej Grecji, w której Zeus, Hades i Posejdon dzielą się władzą. Lecz panująca między nimi równowaga zostanie zakłócona przez gracza. W bitwach przeciwko siłom grackich bóstw poprowadzisz do boju setki herosów i kilkadziesiąt rodzajów wojsk ustawionych w wielu dostępnych rodzajach szyku. Rusz więc do boju i obserwuj jego dramatyczny przebieg i wspaniałe efekty graficzne; prowadź do boju zastępy, niech chorągwie przesłonią niebo gdy obalasz kolejnych bogów.

Poza wielkimi kampaniami militarnymi wymagającymi dopracowanej strategii, na gracza czeka teżpomniejszych starć będących esencją IK. Podczas gry stoczone będą niezliczone boje, gdy Meduza, Atena, Apollo i wielu innych bogów rzuca próby i wyzwania. Po każdym odniesionym zwycięstwie, na gracza czekają bogate nagrody.

Na cóż jeszcze czekasz? Dołącz się do walki bogów!

http://apps.337.com/pl/ik?src=pl;rome0;w;pr1

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu