Lioven z Laurem Konsumenta 2011

Gama produktów Lioven została wyróżniona w tegorocznej edycji plebiscytu Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie 2011 r. Wyróżnione produkty, tj. Lioven żel i Lioven Active Tabs, to preparaty służące do pielęgnacji zmęczonych nóg.

Laur Konsumenta jest uznawany za największy oraz popularny program konsumencki w Polsce. Plebiscyt organizowany jest już od 5 lat. To ważne wyróżnienie przyznawane jest przez samych klientów, którzy wybierają najlepsze marki i ich produkty m.in. za pomocą badań ankietowych oraz głosowania czytelników „Rzeczy o Biznesie”, dodatku do dziennika „Rzeczpospolita”.

Kategoria Odkrycie 2011 jest specjalnym sektorem plebiscytu, stworzonym z myślą o produktach nowych, innowacyjnych i funkcjonujących na rynku od stosunkowo niedługiego czasu, ale już posiadających klientów. Przyznanie tego wyróżnienia dla produktów Lioven jest potwierdzeniem ich wysokiej jakości oraz zadowolenia kupujących. To wyróżnienie pokazuje, że dobry produkt może się przebić do świadomości konsumentów bez dużej telewizyjnej kampanii reklamowej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu