Przejdź do treści

Biuro Podróży Reklamy realizuje dla Toshiby akcję promocyjną związaną z walką Adamek – Kliczko

Agencja Biuro Podróży Reklamy zajmie się organizacją konkursu i akcji promocyjnej na zlecenie koncernu Toshiba Television Central Europe, który został głównym partnerem technicznym walki Kliczko – Adamek.

Celem akcji jest wsparcie wizerunku marki Toshiba i sprzedaży linii telewizorów LED tej marki. Biuro Podróży Reklamy po wygranym w lipcu przetargu na ten projekt odpowiada m.in. za przygotowanie konkursowej strony www, like page’a w Facebooku, koordynację konkursu oraz przygotowanie materiałów BTL i layoutów prasowych.

1 Biuro Podróży Reklamy, Tomasz Adamek, Toshiba, Toshiba Television Central Europe, Vitalij KlitschkoNagrodami w konkursie będzie 500 podwójnych zaproszeń na walkę Kliczko – Adamek, która odbędzie się 10 września na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

Klienci chcący wziąć udział w konkursie powinni w okresie od 20 sierpnia do 4 września 2011 r. dokonać zakupu dowolnego telewizora Toshiba LED (w konkursie liczy się zakup nawet niedrogiego modelu 22EL833 w cenie poniżej 800 zł), a następnie podać propozycję własnego hasła dopingującego Tomasza Adamka na stronie www.1000biletowtoshiba.pl. Codziennie zaproszeniami zostaną nagrodzeni autorzy najciekawszych propozycji.

Na potrzeby akcji konkursowej Biuro Podróży Reklamy przygotowało dla Toshiby specjalny profil na Facebooku skupiający kibiców Adamka: www.facebook.com/1000biletow

Szczegóły dotyczące akcji promocyjnej znajdują się na stronie: www.1000biletowtoshiba.pl

Walka Adamek – Kliczko nazywana jest bokserskim pojedynkiem XXI wieku. Będzie to pierwsza walka o mistrzostwo świata wagi ciężkiej, która odbędzie się na nowym Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Pojedynek będzie niepowtarzalną szansą dla gwiazdy polskiego boksu Tomasza Adamka (nr 1 w rankingu federacji WBC i WBO oraz nr 3 w rankingu federacji IBF) aby wygrać z obecnym mistrzem świata wagi ciężkiej federacji WBC Vitalijem Klitschko i zdobyć dla Polski najbardziej pożądany tytuł mistrzowski.

źródło: Biuro Podróży Reklamy, www.biuropodrozyreklamy.eu