Sprzętowe nowinki dla gadżeciarzy i turystycznych wyjadaczy w serwisie W podróży

Przy pomocy nowej witryny Wirtualnej Polski – W podróży – można przygotować kompletną listę przydatnego podczas turystycznej wyprawy sprzętu: od latarki, przez podgrzewany śpiwór, po pełnowymiarową łódź… Ruszył właśnie pierwszy portalowy niezbędnik turysty.

Istotą projektu, bezkonkurencyjnego w polskim Internecie, jest prezentacja najnowszych, dostępnych w Polsce i na świecie gadżetów związanych z turystyką, podróżami i rekreacją. Serwis jest całoroczny, można więc w nim znaleźć zarówno opisy rolek, jak i desek snowboardowych, a obok propozycji różnego typu sanek – rowery górskie, szosowe, miejskie i… trekkingowe.

Na stronie głównej witryny najważniejsze zakładki to Artykuły, Galerie oraz Top10, czyli publikacje najlepiej (najwyżej) oceniane.

Artykuły zawierają opisy różnego typu gadżetów związanych z turystyką i rekreacją. Omawiane są zarówno te najmniejsze, (co nie znaczy, że mało istotne), od otwieraczy do konserw, okularów (w góry i na plażę), latarek, aparatów fotograficznych, przez kurtki (na kieszeń studenta, oddychające, wspinaczkowo-trekkingowe, przeciwdeszczowe), po materace, namioty i sprzęt wielkości XXL, jak jachty czy przyczepy kempingowe.

Startując z nowym serwisem mieliśmy nadzieję, że będzie on nie lada gratką nie tylko dla amatorów podróży, ale także dla osób lubiących topowy design, powstający przy zastosowaniu najnowszych technologii – wyjaśnia Paulina Wilczek, Kierownik Projektu z Zespołu Serwisów Turystycznych. – Serwis wpodrozy.wp.pl będzie również idealnym miejscem dla internautów, którzy chcą mieć wszystkie informacje dotyczące przygotowań do wyprawy, zgromadzone w jednym miejscu.

Witryna zawiera zarówno własny, autorski kontent, w tym zdjęcia i artykuły autorstwa Pawła Kempy, jak i treści dostarczane przez partnerów serwisu (Stuff i Gizmodo).

Nazwa W podróży została wytypowana spośród setek propozycji internautów. Przeprowadzona na Facebooku sonda umożliwiła wybór najlepszej, zdaniem opiekunów serwisu, propozycji.

http://wpodrozy.wp.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu