Przejdź do treści

Partnerstwo BCC z Kaba: rozwiązania zarządzania czasem pracy i kontroli dostępu

Od czerwca br. jako partner firmy Kaba, BCC dostarcza klientom kompleksowe rozwiązania do zarządzania czasem pracy i kontroli dostępu do firmy i jej pomieszczeń, w pełni zintegrowane z systemem SAP HR

Kaba GmbH jest wiodącym na świecie dostawcą systemów rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu, w tym czytników identyfikacyjnych. Jednym z produktów Kaby jest certyfikowane przez SAP AG oprogramowanie B-COMM ERP 4, które łączy terminale Kaba z systemem SAP ERP (w szczególności SAP HR). Produkt umożliwia połączenie terminali identyfikacyjnych z funkcjonalnościami SAP – HR/HCM, PP, PM, PS, CO i CATS (międzyaplikacyjny arkusz czasu pracy). Wymiana danych między terminalami a systemem SAP przebiega automatycznie i nie wymaga tworzenia i administrowania kolejnymi interfejsami. Wymiana danych opiera się o technologie XML, ALE i SAP PI/XI oraz interfejs certyfikowany przez SAP.

W ramach współpracy partnerskiej z Kaba, BCC jest jedyną na polskim rynku firmą dostarczającą tak kompleksowe rozwiązanie obejmujące terminale z systemem zarządzania odczytami, system oceny czasu pracy w SAP HR, a także system kontroli dostępu.

Jak podkreśla Michał Szymaczek, Menedżer ds. Rozwoju Biznesu w obszarze Zarządzania Kapitałem Ludzkim w BCC: „Rozwiązania rejestracji czasu pracy w SAP współpracujące z terminalami Kaba wdrażamy już od lat, m.in. w fabryce firmy Ferrero czy wiodącej polskiej sieci detalicznej. Uzyskanie statusu partnera jest formalnym potwierdzeniem naszych kompetencji i zacieśnieniem współpracy z firmą Kaba. Obecnie klienci nie muszą szukać różnych dostawców terminali i oceny czasu pracy – BCC wspólnie z firmą Kaba może zaoferować kompleksowe rozwiązanie”.

BCC, Partner Ekspert SAP HR, posiada największe doświadczenie i największy potencjał w zakresie wdrożeń, rozwoju i serwisu SAP HR w Polsce. Firma zatrudnia ponad 30 wykwalifikowanych konsultantów wdrożeniowych i serwisowych SAP HR. BCC zrealizowało projekty kadrowo-płacowe m.in. w największej firmie handlowej w Polsce (Grupa Metro – sieci Real i Makro) i największej firmie produkcyjnej (PKN Orlen). Z serwisu aplikacyjnego SAP HR w Centrum Outsourcingowym BCC korzysta niemal 30 firm. Firma posiada również duże doświadczenie w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań zarządzania czasem pracy w SAP, m.in. dla dużych sieci detalicznych.