Firmy BTO i SIGMA International podpisały umowę na obsługę Public Relations targów FLOWERS & HorTech Poland 2012

Kontrakt pomiędzy holenderską firmą BTO Exhibitions BV i agencją SIGMA International (Poland) Ltd. Sp. z o.o., dotyczący kampanii PR targów „Flowers & HorTech Poland 2012”, SIGMA jest oficjalną i wyłączną agencją PR obsługującą targi.

SIGMA jest czołową i jedną z najstarszych agencji Public Relations w Polsce. W swoim warszawskim biurze zatrudnia około 50 pracowników, posiada sieć biur partnerskich i konsultantów na terenie Polski. SIGMA współpracuje również z wiodącymi międzynarodowymi agencjami PR oraz jest członkiem założycielem Związku Firm Public Relations (ZFPR).

Jednym z klientów Sigmy jest Biuro Kwiatowe Holandia. Dobrze posadowiona w polskich realiach z licznymi międzynarodowymi kontaktami, SIGMA oferuje swym klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Ścisła współpraca pomiędzy BTO i SIGMĄ zapewni szeroką i rzetelną kampanię komunikacyjną, która zachęci przedstawicieli branży zarówno do prezentacji jak i zwiedzania targów „Flowers & HorTech Poland 2012”.

Strategia kampanii zakłada współpracę z czołowymi organizacjami i stowarzyszeniami, publikacje i reklamy w wybranych magazynach branżowych, wysyłkę zaproszeń do wyselekcjonowanej bazy, obecność na czołowych polskich portalach internetowych, jak również ścisłą współpracę z rynkiem hurtowym Bronisze, na którego terenie odbędą się targi „Flowers & HorTech Poland 2012”.

Międzynarodowe Targi Kwiatów, Ogrodnictwa, Szkółkarstwa, Architektury Krajobrazu i Florystyki: „Flowers & HorTech 2012” odbędą się w dniach 20 – 22 marca 2012 na terenie rynku hurtowego w Broniszach.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia można znaleźć na stronie:

www.flowers-hortech.com

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu