Sposób na tańsze loty Ryanairem

Od dziś dostępna jest karta przepłacona MasterCard, dzięki której klienci Ryanaira mogą kupować bilety jeszcze taniej. Kartę we współpracy z Bankiem Zachodnim WBK wydał wrocławski serwis latamyzWROclawia.pl

Najpopularniejszą linią lotniczą na łamach latamyzWROclawia.pl jest Ryanair. Oferuje on największą siatkę połączeń i statystycznie najtańsze bilety spośród europejskich linii lotniczych. Aby jednak bilety Ryanaira kupić w najatrakcyjniejszych cenach, należy zapłacić za nie kartą MasterCard prepaid. Płatność każdą inną kartą obciążona jest dodatkową prowizją, tzw. zwaną opłatą administracyjną w wysokości 25,20 zł.

– Oznacza to, że przy locie dla dwóch osób, bez przesiadek, w dwie strony, płacąc kartą przepłaconą MasterCard można zaoszczędzić ponad 100 złotych – tłumaczy Paweł Osieka z latamyzWROclawia.pl. – Karta ta kosztuje zaledwie 19 złotych i jest to jedyny koszt jaki ponosi właściciel przez cały okres jej ważności – dodaje.

Aby posiadać kartę latamy z WROclawia.pl MasterCard prepaid nie jest wymagane konto w BZWBK. Karta ta ma swój własny rachunek techniczny, na który użytkownik dokonuje zasileń. Poza tym, jest to zwykła karta płatnicza, którą można zapłacić w sklepie za rogiem, na stacji benzynowej czy w restauracji. Karta ma również funkcję płatności bezdotykowych PayPass, dzięki której przy płaceniu za rachunki do 50 zł, wystarczy zbliżyć ją do terminala, bez potrzeby podawania PINu. Nową kartę można kupić na stronie serwisu latamyzWROclawia.pl lub w portalu aukcyjnym allegro.pl. Cena 19 zł obejmuje już koszt przesyłki pod dowolny adres w Polsce.

Serwis latamyzWROclawia.pl powstał w kwietniu 2011 roku i publikuje przydatne informacje dla osób, które często podróżują samolotem. Na jego łamach czytelnik może dowiedzieć się o przysługujących mu prawach pasażera, jak przeprowadzić ewentualny proces reklamacyjny. Dowie się również o najnowszych promocjach i kierunkach z Wrocławia, znajdzie też propozycje lotów łączonych w różne ciekawe miejsca Europy, jak i świata. Serwis latamyzWROclawia.pl stale współpracuje z Portem Lotniczym Wrocław, pozostając niezależnym źródłem informacji.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu