Smyk Megastore – kolejny strategiczny najemca w Galerii Korona

Mega, mega, mega! Najszerszy w Polsce wybór zabawek, odzieży dla niemowląt, dzieci i młodzieży, a także artykułów szkolnych, książek, multimediów oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów, fotelików samochodowych, wózków niemowlęcych, łóżeczek, a nawet mebli dla naszych pociech – to oferta Smyk Megastore.

Galeria Korona Kielce właśnie podpisała umowę na wynajem 1800 m2 powierzchni handlowej z międzynarodową siecią specjalistycznych sklepów Smyk z artykułami dla dzieci. To będzie największy tego typu sklep w regionie!

Smyk wchodzi w skład Grupy Empik Media & Fashion. W Polsce sieć ta ma ponad siedemdziesiąt punktów sprzedaży zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych centrach handlowych największych miast Polski. Ale sklepy Smyk działają też w Rosji, na Ukrainie, w Rumunii i w Turcji.

Mega sklep

– Smyk Megastore w Galerii Korona Kielce to najnowszy koncept znanej i lubianej w naszym kraju sieci Smyk, w którym mega jest zarówno powierzchnia jak i oferta – mówi Michał Tur, menager ds. marketingu w Galerii Korona w Kielcach.

– To co najbardziej istotne z punktu widzenia oferty handlowej naszej galerii to fakt, iż jest to kolejny strategiczny najemca, który w bardzo istotny sposób będzie wyróżniał nasz projekt na mapie handlowej Kielc – mówi Iwona Pękalska, manager ds. wynajmu w Galerii Korona. – Naszym głównym celem w procesie wynajmu Korony jest znalezienie takiej grupy najemców, których oferta będzie niepowtarzalna i jednocześnie niemożliwa do znalezienia w żadnym innym miejscu w regionie. Wśród tych najemców należy wymienić delikatesy Piotr i Paweł, sklep sportowy Intersport, sklep odzieżowy Lindex, fitness Klub Pure Platinium z basenem, Klub Squash z 5 kortami czy Multikino z 9 salami kinowymi. Dodatkowo chciałabym dodać, że właśnie finalizujemy umowy z kilkoma światowymi sieciami odzieżowymi oraz domami towarowymi, które również otworzą u nas swoje jedyne sklepy w regionie. W ten sposób prawie 1,5 miliona mieszkańców województwa świętokrzyskiego zawsze znajdzie wiele istotnych powodów odwiedzenia naszej galerii.

Dobre towarzystwo

Galeria Korona znajdująca się w ścisłym centrum Kielc będzie niezwykłym centrum handlowo-rekreacyjnym. Oprócz stu siedemdziesięciu lokali handlowo-usługowych projekt będzie również kreował na dużą skalę aktywność kulturalną. W głównym atrium galerii zaprojektowana została wielka scena, na której będą organizowane koncerty muzyczne, pokazy mody, prezentacje, a nawet przedstawienia i spektakle.

Całkowita powierzchnia obiektu to 93 tys. m. kw. Otwarcie centrum planowane jest na pierwszy kwartał 2012 r.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu