Karta kredytowa Meritum Banku przyznawana w 100% on-line

Od drugiej połowy lipca br. klienci Meritum Banku mogą korzystać z uproszczonego sposobu otrzymywania karty kredytowej, dzięki któremu zawarcie umowy odbywa się całkowicie online, bez ręcznego podpisywania jakichkolwiek dokumentów.

Posiadacze kont korzystający z bankowości elektronicznej mają możliwość uzyskania karty kredytowej, do której umowa podpisywana jest w bardzo prosty sposób – przy użyciu kodów SMS.

Przyznawana za pomocą kanałów bankowości elektronicznej karta kredytowa jest uzupełnieniem oferty produktowej Meritum Banku. Obecnie oprócz konta i karty debetowej klient może korzystać z limitu na karcie kredytowej od 1 000 do 20 000 zł online. Karta kredytowa Meritum Banku, oprócz funkcji płatniczej i kredytowej, pozwala tankować auto taniej w Polsce i za granicą. Płacąc za paliwo oraz inne artykuły zakupione na stacji benzynowej użytkownik karty otrzymuje od banku premię nawet do 20 zł miesięcznie. Przez pierwsze trzy miesiące posiadacz karty otrzymuje 5%, a w kolejnych 2% rabatu na paliwo. Ponadto klient ma dostęp do nieprocentowanego kredytu przez 54 dni, a bank nie nalicza opłaty za posiadanie karty, jeśli operacje wykonane za jej pomocą w jednym miesiącu przekroczą 500 zł.

Meritum Bank oferuje swoim klientom wiele rozwiązań, które umożliwiają sprawne zarządzanie swoimi domowymi finansami. Dlatego też każdy posiadacz karty ma możliwość ustawienia za pośrednictwem bankowości elektronicznej specjalnego powiadomienia SMS, które na 3 dni lub w dniu upłynięcia okresu bezodsetkowego, przypomni o terminie spłaty. Dostępne w systemie usługi SMS mają przede wszystkim ułatwić klientom kontrolowanie limitu na karcie i pozwolić świadomie dokonywać wyboru pomiędzy terminową spłatą a płaceniem odsetek w zależności od bieżących możliwości i potrzeb finansowych. Dodatkowo SMS-y mogą przypominać klientowi o zbliżającym się upływie terminu ważności karty oraz na bieżąco informować o dostępnym limicie. Aby dodatkowo zabezpieczyć swoją kartę, klient ma możliwość zdefiniowania SMS-ów powiadamiających online o dokonanych właśnie płatnościach kartą w sklepach, w Internecie lub o wypłatach z bankomatu.

„Karta wraz z pakietem usług online jest kolejnym krokiem Meritum Banku do stworzenia kompleksowej platformy finansowej, której zadaniem będzie udostępnienie posiadaczom kont w naszym banku całej gamy produktów i usług finansowych, za pośrednictwem kanałów bankowości elektronicznej. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego chcemy dostarczyć im nowoczesne, a jednocześnie proste w obsłudze rozwiązania, dzięki którym będą oni mogli załatwiać swoje sprawy finansowe, które dotychczas wymagały wizyty w oddziale banku, bez potrzeby wychodzenia z domu.” – mówi Małgorzata Adamczyk Dyrektor ds. bankowości internetowej.

Karta kredytowa z pakietem usług online nie jest pierwszym rozwiązaniem tego typu oferowanym przez Meritum Bank. Obecnie dostępna jest również innowacyjna oferta kredytów gotówkowych, gdzie proces podpisywania umowy kredytowej odbywa się przy użyciu kodów SMS. Jako uzupełnienie szerokiego spektrum usług online bank dodaje swoim klientom możliwość zaawansowanej kontroli swojego budżetu z pomocą Meritum Planera, czyli aplikacji do zarządzania domowymi finansami, która dostępna jest w systemie bankowości elektronicznej w Meritum Banku.

Więcej informacji o ofercie Meritum Banku na www.meritumbank.pl.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu