DTZ zarządcą Millenium Hall

DTZ został wybrany na zarządcę Millenium Hall, centrum kulturalno-handlowego, które powstaje w Rzeszowie. DTZ będzie odpowiedzialny za przygotowanie obiektu do otwarcia, które planowane jest na 15 października bieżącego roku, jak również świadczyć będzie usługi Property Management dla całego kompleksu.

Millenium Hall to największe centrum handlowe, które zostanie otwarte w tym roku na terenie Polski. Jest to również największy obiekt tego typu w południowo-wschodnim regionie kraju.

Millenium Hall to unikalny koncept centrum handlowego, jak również wyjątkowa lokalizacja. Na terenie centrum znajdzie się ponad 56 000 m kw. powierzchni handlowej (GLA), co pozwoli na zlokalizowanie 250 sklepów. Częścią Millenium Hall będzie również hotel Hilton ze 100 pokojami, a także nowoczesne centrum konferencyjne. Nowy obiekt stanowić będzie integralną część miejskiej przestrzeni Rzeszowa, które stanie się miejscem spotkań i rozrywki. Znajdzie się tutaj wielosalowe kino, kluby muzyczne, liczne restauracje i kawiarnie, a także skwer, na którym będą się mogły odbywać spotkania i imprezy muzyczne dla nawet 5 000 osób. W obiekcie znajdą się także lodowisko, klub SPA i plac zabaw dla najmłodszych gości centrum.

Millenium Hall znajduje się w strategicznym miejscu w samym centrum Rzeszowa obok największych osiedli, dwóch uczelni wyższych oraz budynków biurowych. W zasięgu nowego centrum handlowego (do 30 min. jazdy samochodem) mieszka ok. pół miliona osób.

Millenium Hall to pierwsze w tej części kraju tak duże centrum łączące w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biznesową. Wysoka jakość projektu, mnogość funkcji, centralna lokalizacja i efekt pierwszeństwa na rynku gwarantują powodzenie tego przedsięwzięcia – mówi Michał Muc, Dyrektor Zarządzający Działu Property Management w DTZ. Mamy duże doświadczenie w zarządzaniu nietypowymi projektami, które mają potencjał, by stanowić dużą wartość dodaną dla miasta, w którym się znajdują. W przygotowywanie planów i zarządzanie centrum handlowym zaangażowany jest zespół specjalistów z różnych działów funkcjonujących w ramach DTZ, co pozwala na wypracowanie wartości dodanej dla właściciela centrum, najemców oraz klientów – dodaje Michał Muc.

Naszym celem jest promocja Rzeszowa i całego Regionu – potwierdza Marta Półtorak, Prezes Develop Investment, inwestora Millenium Hall. Chcemy, by nasze centrum stało się biznesową wizytówką miasta, która korzystnie wpłynie na jego rozwój. Wierzymy, że nowoczesne powierzchnie spełniające funkcje handlowe, biznesowe i rozrywkowe to duża wartość dla Rzeszowa. O wyborze DTZ na Property Managera Millenium Hall zadecydowało duże doświadczenie tej firmy w zarządzaniu skomplikowanymi projektami – dodaje Marta Półtorak.

DTZ to największy niezależny zarządca nieruchomościami w Polsce. W portfolio firmy znajdują się 22 galerie handlowe, 14 budynków biurowych oraz 8 magazynowych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu