Bezpieczne wakacje z Hotdeals

Hotdeals – rewolucyjna aplikacja na telefon dostępna w Trójmieście oraz Warszawie, przygotowana i wdrożona przez firmę Iweii.com z Grupy ADV – wspiera IV edycję kampanii „PGNiG Bezpiecznie nad wodą”. Na portalu www.hotdeals.pl i Facebook’owym profilu Hotdeals trwa wakacyjny konkurs z nagrodami, przygotowany we współpracy z organizatorami akcji. Rozstrzygnięcie już 13 sierpnia 2011 roku!

Kampania „PGNiG Bezpiecznie nad wodą” to cykl weekendowych pikników rodzinnych, organizowanych w najbardziej popularnych miejscowościach wypoczynkowych Polski. Głównym tematem imprezy jest szeroko pojęta edukacja na temat bezpiecznego zachowania na akwenach. Uczestnicy pikników mogą zapoznać się z zasadami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz obejrzeć profesjonalne pokazy ratownictwa, przygotowane przez FALCK i WOPR. Oprócz szkoleń, organizatorzy zadbali o dobrą rozrywkę. Na najbliższym pikniku w Gdyni wystąpi Ania Wyszkoni, swoją obecność potwierdziła także Złota Wioślarska Czwórka Podwójna z Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.

„Kampanie takie, jak ‘PGNiG Bezpiecznie nad wodą’ przekazują uczestnikom cenną wiedzę, która może się przydać w najmniej oczekiwanym momencie. Statystyki utonięć w Polsce wskazują, że tego typu akcje są potrzebne i powinniśmy je wspierać w każdy możliwy sposób. Działania w ramach cyklu pikników są nam szczególnie bliskie zarówno z uwagi na ich wymiar społeczny, jak i miejsce w którym się odbywają. Po raz pierwszy usługa Hotdeals dostępna była dla mieszkańców Trójmiasta. Tutaj też mamy swoją siedzibę, dlatego aktywnie uczestniczymy w lokalnych wydarzeniach i wspieramy wartościowe inicjatywy w tym regionie” – powiedziała Katarzyna Połomska-Kwaśniewska, Specjalista ds. PR i Marketingu Iweii.com.

Aby wziąć udział w Bezpiecznym konkursie Hotdeals należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie „Jaki jest europejski numer alarmowy?” Na najszybszych uczestników czekają atrakcyjne nagrody: 7 płyt CD „Pan i Pani – platynowa edycja” z autografem Ani Wyszkoni, poradnik żeglarski wydawnictwa Pascal oraz zestawy gadżetów plażowych. Sponsorem nagród jest PGNiG, partner główny akcji. Zwycięzcy będą mogli odebrać nagrody w dniu 13 sierpnia od godziny 11.00 do 15.00 w recepcji kampanii na Bulwarze Nadmorskim przy Plaży Miejskiej Śródmieście w Gdyni.

Platforma hotdeals dostępna jest dla mieszkańców Trójmiasta oraz turystów odwiedzających Gdańsk Sopot i Gdynię już od czerwca 2011 roku. Aplikacja łączy w sobie niezwykle funkcjonalną opcję interaktywnego informatora miejskiego, dając jednocześnie jej użytkownikom dostęp do promocyjnych ofert handlowych i bezpłatnych kuponów rabatowych.

Bezpłatna, mobilna aplikacja – dostępna na każdym telefonie komórkowym z możliwością pobrania przez Android market lub jako strona mobilna: m.hotdeals.pl, uruchamiana w przeglądarce telefonu – pozwala na dotarcie do aktualnych informacji o bieżących wydarzeniach kulturalnych i sportowych w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Platforma hotdeals – bazująca na mapach Google – wskazuje ponadto pobliskie hotele, bankomaty, całodobowe apteki czy dyżurujące szpitale na terenie Trójmiasta.

Partnerem merytorycznym platformy hotdeals w Trójmieście – wspierającym i promującym lokalnie to rozwiązanie – są między innym Urzędy Miast w Sopocie i Gdyni oraz GOSiR.

Więcej informacji o Bezpiecznym konkursie Hotdeals na www.hotdeals.pl, www.m.hotdeals.pl oraz na Facebooku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu