Prapremiera Exnui Express Office i darmowe testy dla firm

Na rynku pojawił się nowy dostawca oprogramowania dla firm. Po wielu miesiącach intensywnych prac nad produktem, Exnui zaprasza do udziału w testach generalnych. Po ich zakończeniu, autorzy nadesłanych recenzji otrzymają pakiet Exnui Express Office w prezencie.

Exnui Express Office to oprogramowanie online dla firm. Według producenta ma ono ułatwić prowadzenie biznesu małym przedsiębiorcom. Pakiet wyposażony został między innymi w pocztę biznesową, organizer, moduł do wystawiania faktur oraz umów. Jednak, jak podkreśla prezes Exnui, to nie odzwierciedla najważniejszych udogodnień, które zostały wprowadzone do aplikacji. – Najważniejsze w całym pakiecie jest to, że wszystkie narzędzia są ze sobą powiązane – tłumaczy Marcin Sznyra. – Dzięki temu, odbierając wiadomości email, program na przykład sam sugeruje utworzenie kontaktu. Pobiera w tym celu dane z treści wiadomości do odpowiednich rubryk. Nam pozostaje jedynie zatwierdzenie jego wyboru. W ten sposób, za sprawą jednego kliknięcia, zyskujemy nową osobę lub firmę w bazie kontaktów. To z kolei sprawia, że jej dane będą same pojawiały się również przy wystawianiu w przyszłości faktur, umów czy wysyłaniu maili. A nam ponownie pozostanie tylko zatwierdzić wybór. Jednym słowem, dzięki powiązaniu wszystkich narzędzi, program uczy się nas, a nie na odwrót.

Przydatny może okazać się, przygotowany przez zespół Exnui, widok dokumentów finansowych w formie drzewa. Dzięki temu w jednym miejscu przedsiębiorca znajdzie faktury, noty korygujące i historię przelewów do danego kontrahenta. Dodatkowo, będzie je mógł kilkoma kliknięciami wysłac do księgowego.

Jak zapewnia spółka, warto przyłączyć się do testów. Po oficjalnym starcie oprogramowania, dziesięć osób otrzyma w prezencie roczny abonament Exnui Express Office, a stu kolejnych użytkowników – 50% rabatu na zakup oprogramowania.

Informacje o produkcie oraz zgłoszenie do testów znaleźć można na stronie exnui.com.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu