Zestaw Power of 3 – 3 proste kroki do pięknej cery

W wakacje brakuje czasu i chęci do precyzyjnego wykonania makijażu. Pragniemy szybko, przy niewielkiej ilości kosmetyków uzyskać piękny wygląd. Dlatego też, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy doskonały zestaw 3 produktów Jane Iredale idealnych na każdą porę dnia, a przy tym łatwych i wygodnych w aplikacji.

W zestawie Power of 3 znajdziecie: bazę mineralną, pędzel oraz wodę nawilżającą i utrwalająca makijaż. A że każda z Nas jest inna, dlatego to Wy decydujecie co znajdzie się w Waszym osobistym zestawie.

Co należy zrobić?

Krok 1: Wybierz swój ulubiony podkład. Kremowy Dream Tint, Puder prasowany SPF 20 w eleganckiej puderniczce, bądź Puder sypki z filtrem SPF 20

Krok 2: Wybierz pędzel pasujący do twojego podkładu. Do wyboru masz pędzelek Foundation, idealny do kremowej konsystencji bazy Dream Tint, bądź wielofunkcyjny pędzelek Dome, który posłuży wam dodatkowo do aplikacji różu, czy rozcierania makijażu.

Krok 3: Wybierz odpowiednią do rodzaju cery wodę o działaniu nawilżającym i utrwalającym makijaż: D2O, Pommist bądź Balance,

Pamiętaj w zestawie kupujesz taniej

www.sklepjaneiredale.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu