Przejdź do treści

Wyjątkowa okazja na tańsze zakupy

Z myślą o tych wszystkich, którzy zbliżający się długi sierpniowy weekend postanowili wykorzystać na nadrobienie zaległości w domowych pracach remontowych, białostocka sieć marketów budowlanych Benmar przygotowała wyjątkową okazję – zakupy produktów objętych znacznymi rabatami – do nawet 15 procent. W sobotę 13 sierpnia wszystkie markety sieci zapraszają na „Promocyjny rozkład jazdy”.

– Długie weekendy traktujemy zwykle jako znakomitą okazję na taki dodatkowy pozaurlopowy, ekstra wypoczynek. Jednak trzy dni, to też w sam raz, nie tylko na nadrobienie zaległości książkowych czy towarzyskich, ale również na przeprowadzenie małego remontu w mieszkaniu – odmalowanie pokoju, naprawę płotu, wymianę kranu czy montaż kinkietów. Dla osób, które nie planują wyjazdów poza miasto, chcemy dać szansę na wyjątkowe zakupy, jeszcze tańsze niż na co dzień – przekonuje Anna Tomaszewska, zajmująca się marketingiem firmy Benmar.

Jednak akcja Benmaru będzie dość nietypowa. Rabaty na określone grupy produktów będą obowiązywały tylko w konkretnym przedziale czasu i tylko tego jednego dnia – w sobotę 13 sierpnia – stąd właśnie „Promocyjny rozkład jazdy”.

I tak – poranek należeć będzie do tych, którzy chcą zająć się malowaniem. Od 9.00 do 10.00 obowiązywać będzie 10-procentowy rabat na farby i chemię budowlaną. Taniej więc kupimy m.in. farby, grunty, gipsy, zaprawy, pianki, fugi.

Kolejna godzina to czas dla osób zainteresowanych ogrodem. Od 10.00 do 11.00 taniej o 15 procent będzie można kupić ziemię, donice, nawozy, narzędzia, systemy nawadniające, meble ogrodowe i plażowe.

W godzinach od 11.00 do 12.00 w Benmarze będą rządzić drzwi i podłogi. 10 procent rabatu dostaniemy na panele, deski, listwy i wszystko to, czego potrzebujemy do ich montażu.

60 minut po południu powinni sobie zarezerwować majsterkowicze szukający narzędzi i elektronarzędzi. Osoby te na pewno znajdą coś dla siebie i zapłacą za to mniej o 10 procent. Od 13.00 do 14.00 markety Benmaru powinni natomiast odwiedzić klienci zainteresowani łazienką. W tej godzinie 10-procentowy rabat będzie obowiązywał na armaturę, wanny, kabiny, ceramikę, płytki. Finał – od 14.00 do 15.00 to tańsze o 10 procent zakupy w dziale oświetlenia.

Benmar to białostocka firma posiadająca w tej chwili pięć nowoczesnych marketów z materiałami budowlanymi, remontowymi i do aranżacji wnętrz. Dwa z nich znajdują się w Białymstoku (ul. Ks. J. Popiełuszki 117 i ul. 27 lipca 26) i po jednym w Choroszczy, Białej Podlaskiej i Piszu.

Więcej informacji na temat akcji na stronie www.benmar.com.pl i na facebook.com/budujzbenmarem