Willson & Brown wynajął za pośrednictwem Colliers International 10 500 m2 powierzchni magazynowej w Warszawie

Colliers International, wiodąca firma doradcza na międzynarodowym rynku nieruchomości komercyjnych, doradzała Willson & Brown w procesie najmu powierzchni magazynowej w Manhattan Business & Distribution Center. Umowa dotyczyła 10 500 m2 magazynu przy ulicy Muszkieterów w pobliżu warszawskiego lotniska.

Willson & Brown jest liderem wśród polskich firm projektujących i produkujących materiały przeznaczone do ekspozycji produktów w punktach sprzedaży. Firma działa od 15 lat, posiada własne studio projektowe i nowoczesny park maszynowy. Swoje produkty dystrybuuje na rynki całej Europy i jest laureatką wielu branżowych nagród, zarówno polskich, jak i międzynarodowych.

„Nasz klient blisko dwa lata poszukiwał odpowiedniej powierzchni magazynowej w miejskiej lokalizacji.” – mówi Maciej Cieliczko, dyrektor w Dziale Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych Colliers International, odpowiedzialny za transakcję. „Obiekt Manhattan Business & Distribution Center doskonale spełnia oczekiwania Willson & Brown. Dodatkowo oferuje bliskość miasta i dobre połączenie komunikacyjne, co przekłada się na wygodę zarówno klientów, jak i pracowników.”

Manhattan Business & Distribution Center to kameralny park biznesowy położony przy ulicy Muszkieterów na warszawskich Włochach. W pobliżu budynku przebiega Aleja Krakowska – jedna z największych arterii komunikacyjnych w Warszawie. Dzięki bliskości portu lotniczego Okęcie oraz oferowaniu modułów magazynowych już od 1000 m2 jest to oferta dla najemców poszukujących magazynu do wynajęcia w Warszawie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu