Sprawdź termin i kupuj bez obaw

Eholiday.pl wprowadza w swoim systemie zakupów grupowych możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu.

Oferty wakacyjne oferowane w serwisach zakupów grupowych nie pozwalają kupującym na wcześniejszą rezerwacje terminów, co jest jednym z największych ograniczeń tego typu pozycji. Okazje.eholiday.pl wprowadzają możliwość rezerwacji terminu pobytu przed dokonaniem zakupu.

Okazje tańszych wczasów, noclegów i wyjazdów wakacyjnych kuszą użytkowników prawie wszystkich serwisów zakupowych. Niestety kupujący muszą najpierw dokonać zakupu, a potem ustalić termin pobytu ze sprzedającym, co w wielu przypadkach jest bardzo trudne. Okazje.eholiday.pl, system zakupów grupowych miejsc noclegowych, wprowadza możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu pobytu.

Jak to działa? Kupujący najpierw wybiera interesującą go datę pobytu i jeżeli termin jest wolny to zostaje zarezerwowany na okres 24 godzin. W tym czasie oferta nie jest dostępna dla innych kupujących, a osoba która dokonała rezerwacji ma czas na podjęcie ostatecznej decyzji i dokonanie zakupu. Dzięki temu nie ma ryzyka, że kupujący nie będzie mógł wykorzystać kuponu w atrakcyjnym dla niego terminie.

Brak możliwości wcześniejszej rezerwacji terminu to wg kupujących największa wada okazji wakacyjnych i noclegowych oferowanych w zakupach grupowych. W mediach i na forach internetowych użytkownicy opisują sytuacje gdzie posiadacze kuponów nie mogą zarezerwować atrakcyjnych terminów i są traktowani jako klienci gorszej kategorii. Uruchomiliśmy nasz projekt zakupów grupowych miesiąc temu, ale mieliśmy już sygnały mówiące o tym, że jest to dla naszych Klientów problem. Dlatego od dziś wprowadziliśmy możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu przed dokonaniem zapłaty – komentuje Mariusz Wojciechowski, prezes eholiday.pl.

Możliwość rezerwacji terminu pobytu przed dokonaniem zakupu w okazje.eholiday.pl dostępna jest w wybranych ofertach. Docelowo serwis będzie dążył do tego aby wszystkie okazje w serwisie posiadały taką opcje.

http://okazje.eholiday.pl

http://www.eholiday.pl

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu