Słodka radość w Bomi – nowa promocja MasterCard PayPass

Od 1 września na klientów sieci Bomi czekają słodkie niespodzianki. Każdy, kto za zakupy przekraczające 50 zł zapłaci kartą zbliżeniową w technologii MasterCard PayPass lub Maestro PayPass, otrzyma ciastka Delicje. Promocja potrwa od 1 września do 31 października 2011 roku, a jej szczegóły są dostępne na paypass.pl i bomi.pl.

Sieć sklepów Bomi już od marca 2011 roku umożliwia swoim klientom korzystanie z najszybszego i najwygodniejszego sposobu dokonywania płatności: technologii zbliżeniowej PayPass. Od września klienci tych delikatesów będą mogli docenić nie tylko komfort płacenia za zakupy, lecz także słodki smak przygotowanej specjalnie dla nich promocji. Każdy klient, który w jednym ze sklepów Bomi dokona zakupów na kwotę co najmniej 50 zł i zapłaci za nie kartą MasterCard PayPass lub Maestro PayPass, otrzyma Delicje.

Technologia MasterCard PayPass zawsze pozwala na dokonywanie płatności w sposób zbliżeniowy, bez względu na kwotę. Transakcje do 50 złotych nie muszą być potwierdzane kodem PIN. Jeżeli płatność przekracza kwotę 50 PLN, transakcja dalej odbywa sie w sposób zbliżeniowy i dodatkowo jest potwierdzana PIN-em. Technologia PayPass to nie tylko karty, ale również: zegarki, breloczki czy naklejki.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu