Plusssz Detox – oczyść swój organizm

Każdego dnia powinniśmy systematycznie oczyszczać nasz organizm z toksyn, które kumulują się zarówno w żywności, jak i w powietrzu. Oczyszczanie organizmu „od środka”, czyli detoksykacja, jest wręcz niezbędnym elementem zdrowego stylu życia. W walce z toksynami pomoże nam musujący witaminowy preparat Plusssz Detox z ekstraktem z kaktusa i żurawiny.

Suplement o wyjątkowym, innowacyjnym składzie stymuluje procesy detoksykacji, usuwanie nadmiaru wody z organizmu oraz wspiera działanie naturalnych antyoksydantów.

Nagromadzone w naszym organizmie toksyny powodują ogólne przemęczenie, obniżenie odporności. A większość żywności, którą kupujemy w sklepach, jest pełna substancji konserwujących, sztucznych aromatów i barwników. Dlatego w oczyszczaniu organizmu tak ważna jest przede wszystkim zmiana nawyków żywieniowych. Wprowadzenie do codziennego jadłospisu warzyw, owoców, wzbogacenie diety o kasze czy płatki bogate w błonnik, poprawi pracę przewodu pokarmowego i wspomoże nas w walce z toksynami.

W oczyszczaniu organizmu z toksyn warto również sięgnąć po Plusssz Detox. Dzięki zawartości kompleksu witamin oraz ekstraktu z kaktusa – CactiNea – preparat skutecznie usprawnia pracę organizmu, oczyszcza od wewnątrz skórę, poprawiając jej wygląd, i wzmacnia ogólną kondycję. Po rozpuszczeniu w szklance zimnej wody Plusssz tworzy smaczny musujący, limonowo-imbirowy napój. Jego stosowanie wspomaga neutralizację substancji szkodliwych, hamuje proces starzenia się komórek, eliminuje nadmiar wody z organizmu oraz wspomaga proces przemiany materii. Ekstrakt z opuncji figowej ma właściwości detoksykujące i antyoksydacyjne oraz znany jest z wysokiej zawartości witaminy C i wielu polifenoli. Pozwalając pozbyć się nadmiaru nagromadzonych w organizmie wody i toksyn, jednocześnie chroni przed wypłukiwaniem minerałów. Dodatkowo CactiNea pobudza pracę jelit oraz zmniejsza apetyt. Dzięki temu pijąc Plusssz Detox każdego dnia, nie tylko walczymy z toksynami, ale także mamy szansę pozbyć się zbędnych kilogramów.

Cena preparatu to około 15 zł za opakowanie zawierające 24 pastylki.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu