Hotel na każdy gust – hotele tematyczne w HRS

Tagi:

Serwis HRS jest pierwszym portalem hotelowym, który umożliwia swoim użytkownikom wyszukiwanie konkretnych hoteli tematycznych.

Egzotyczne SPA, wyjątkowe wzornictwo, niepowtarzalna architektura i aranżacja wnętrz hotelowych – tendencja do coraz bardziej urozmaiconych wakacji nasila się. W odpowiedzi na ten trend, wiodący europejski portal hotelowy oferuje sekcję „hoteli tematycznych”. Użytkownicy szukający czegoś wyjątkowego mogą korzystać z szerokiego wyboru miejsc wypoczynkowych w kilu różnych kategoriach.

Hotele designerskie: o wyjątkowym wyglądzie, wzornictwie lub aranżacji

Hotele z tej kategorii to nielada gratka dla fanów znanych projektantów, architektów i artystów. Proponowane przez HRS hotele znajdują się w najlepszych punktach i łączą w sobie indywidualizm z ekstrawagancją. Z powodu niepowtarzalnej architektury oraz ciekawego wystroju wnętrz, będących dziełem znanych projektantów, obiekty te są miejscami często wybieranymi przez filmowców i fotografików. Dzięki obrazom i rzeźbom uznanych artystów są nie tylko interesującymi miejscami, w których można spędzić noc, ale również atrakcją turystyczną samą w sobie.

W tę kategorię wpisuje się także projekt artystyczny UFO – Unexpected Fountain Occupation, czyli instalacja zbudowana na okres wakacji na warszawskim Placu Na Rozdrożu przez artystów z międzynarodowego kolektywu Exyzt, słynącego z podobnych przedsięwzięć w Londynie i Madrycie. UFO to połączenie letniej kawiarni i hotelu, oferujące relaks na leżakach przy niewielkim basenie oraz unikatowe wydarzenia kulturalne. Miejsca noclegowe znajdujące się na piętrze konstrukcji (kapsuły 1- i 2-osobowe) można zarezerwować online wyłącznie poprzez HRS – partnera hotelowego UFO.

Hotele luksusowe

Proponowane przez HRS hotele luksusowe oferują swoim gościom gustowne wnętrza oraz obietnicę spełnienia nawet najbardziej ekskluzywnych zachcianek. Najlepsze z nich traktują swoich klientów po królewsku. Luksusowo wyposażone pokoje i apartamenty, wspaniałe posiłki, przygotowywane przez uznanych szefów kuchni – wszystko to powoduje, że każda wizyta w takim hotelu staje się absolutnie wyjątkowym przeżyciem.

Hotele pałacowe i zamkowe

Podróż do przeszłości w historycznej scenerii. Jeżeli zawsze marzyłeś o przejażdżce przez most zwodzony, albo zjedzeniu kolacji w sali rycerskiej, to dzięki serwisowi HRS spełnisz swoje życzenie.

Hotele z ofertą SPA & Wellness

Relaks i wypoczynek na pierwszym miejscu. Dzięki bogatej gamie usług, od salonów piękności poprzez kąpiele błotne, aż po masaże i spokojne wieczory w saunie, Twoje marzenia o zdrowiu i urodzie staną się rzeczywistością. Dodatkowo, wybór hotelu odpowiadającego Twoim potrzebom ułatwiają opinie wystawiane poszczególnym obiektom przez klientów HRS.

Tylko w HRS

Pomocne przy wyborze miejsca wypoczynku są comiesięczne zestawienia przygotowywane przez HRS. Obejmują one listę dziesięciu hoteli, które w ostatnim czasie zostały najwyżej ocenione przez klientów, w każdej z proponowanych przez serwis kategorii. Dodatkowo użytkownicy mogą skorzystać z HRS Exclusive Price – specjalnych stawek cenowych, które wiodący europejski portal rezerwacji hotelowych gwarantuje, jako najniższe na rynku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu