Przejdź do treści

PolskiBus.com opiekuje się bocianami z warszawskiego ZOO

W sierpniu tego roku firma PolskiBus.com nawiązała współpracę z Fundacją PANDA, wspierającą rozwój Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie. W ramach Akcji Honorowej Adopcji firma obejmie opieką bociany, w większości przypadków skrzywdzone przez los.

Dotacje PolskiBus.com pomogą w pielęgnacji i ochronie tych pięknych i kochanych przez Polaków ptaków.

1 Fundacja PANDA, Piotr Bezulski, PolskiBus.comPomaganie słabszym i potrzebującym na stałe wpisane jest w filozofię firmy PolskiBus.com. I właśnie dlatego od sierpnia firma postanowiła zaangażować się w prowadzoną przez Fundację PANDA Akcję Honorowej Adopcji.

Wybór padł na gatunek, który kochają całe pokolenia Polaków – bociany. Często są to ptaki, które znalazły się w ZOO z powodu ran, okaleczenia, młode wyrzucone z gniazda lub takie, które z niego wypadły. PolskiBus.com zapewni wsparcie w utrzymaniu, opiece i pielęgnacji tych zwierząt, by mogły jak najszybciej wrócić do swojego naturalnego środowiska i cieszyć się wolnością. A te, które na zawsze są zmuszone do pozostania w warszawskim ZOO, miały zapewnione jak najlepsze warunki funkcjonowania.

„Ambasadorem naszej marki jest bocian Ziggi – symbol, a jednocześnie maskotka PolskiBus.com – powiedział Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający PolskiBus.com – Dołączając więc do Akcji Honorowej Adopcji Fundacji PANDA nie mieliśmy wątpliwości, który gatunek obejmiemy opieką. Mamy głęboką nadzieję, że dzięki naszemu wsparciu, jak najwięcej bocianów wróci do zdrowia i samodzielnego życia”.

Firma PolskiBus.com weszła na polski rynek w czerwcu 2011 roku. Jest to nowy przewoźnik autobusowy, oferujący komfortowe przejazdy między 16 polskimi i 4 europejskimi miastami.