Kwintesencja elegancji – Caterina Leman Prestige

„Caterina Leman Prestige” to nowa luksusowa linia w kolekcji polskiej marki Caterina. Przygotowana z myślą o kobietach wymagających, ceniących nie tylko metkę, ale przede wszystkim najwyższą jakość. Kolekcja jest limitowana i już dostępna w wybranych salonach sieci Caterina.

W sezonie jesień/zima 2011 marka Caterina zdecydowała się na poszerzenie swojej kolekcji o luksusową, limitowaną serię odzieży i dodatków. Jest to odpowiedź na zwiększające się zapotrzebowanie rynku na dobra luksusowe.

Polki są coraz bardziej wymagającymi konsumentkami, dlatego Caterina uważnie śledzi ich oczekiwania i zmieniające się trendy. W kolekcjach marki to właśnie kobiecość inspiruje modę.

Caterina istnieje na polskim rynku od 1991 roku, jest niekwestionowanym liderem w branży odzieży damskiej. Swoje kolekcje tworzy w sposób przemyślany i spójny. Propozycje marki Caterina są dla Pań, które cenią sobie znakomity krój, świetną jakość tkanin oraz modę w klasycznym wydaniu. Wprowadzenie linii Leman Prestige to podarunek dla tych kobiet, które oczekują od marki, czegoś unikatowego, a zarazem prostego i eleganckiego.

W kolekcji Caterina Leman Prestige znajdą się płaszcze z wysokogatunkowych wełen wykończone szlachetnymi futrami, najwyższej jakości dzianiny oraz luksusowe dodatki – buty i torebki z wytwornych skór.

Linia Leman Prestige to kwintesencja elegancji inspirowana kobiecością.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu