Burger King w łódzkiej Manufakturze

10 sierpnia 2011 roku, w samo południe, w łódzkiej Manufakturze, otwarta zostanie pierwsza w Łodzi restauracja Burger King. Jest to 23. lokal tej sieci w Polsce. Restauracja znajduje się na pierwszym piętrze galerii handlowej Manufaktury, w tzw. food court. Dla pierwszych gości Burger King przygotował specjalne promocje i rabaty.

„Cieszymy się, że wreszcie możemy ogłosić łódzkim fanom Whoppera tę długo wyczekiwaną przez nich wiadomość. Wiemy, że w Łodzi jest już ich całkiem spora grupa i liczymy na to, że będzie ona bardzo szybko rosła” – mówi Daniel Kasper, Brand President marki Burger King. – „Łódzka Manufaktura to bardzo prestiżowa lokalizacja i jedno z najlepiej rozpoznawalnych miejsc w Łodzi. Mamy nadzieję, że łodzianie docenią smak naszych grillowanych na ogniu burgerów i będą nas często odwiedzać.”

Oferta Burger King to przede wszystkim grillowane na ogniu burgery ze 100-procentowej wołowiny. Sztandarowym produktem Burger King jest Whopper®, o wyjątkowym, niepowtarzalnym smaku. Fani tego kultowego burgera mogą zamawiać go według własnych upodobań smakowych i dietetycznych, wybierając do niego ulubione dodatki i rezygnując z tych, za którymi nie przepadają.

Obecnie w restauracjach Burger King trwa promocja – jeszcze do końca sierpnia przy zakupie burgera Whopper®, klienci otrzymują duże frytki za darmo.

Łódzka Manufaktura to muzea, kino, dyskoteki, ponad 250 butików i sklepów, a także kilkadziesiąt restauracji. Jej punktem centralnym jest ponad 3-hektarowy rynek, pełniący funkcję otwartej przestrzeni publicznej. Organizowane są tutaj imprezy kulturalne i rozrywkowe przyciągające zarówno łodzian, jak i turystów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu