SmartDriver.pl – nowy blog przygotowany przez Blomedia we współpracy z Axa Direct

Sieć blogów profesjonalnych Blomedia przygotowała bloga poświęconego motoryzacji i ubezpieczeniom. SmartDriver.pl to strona dla miłośników samochodów i wszystkiego co z nimi związane.

Blog obejmuje róznorodne treści podzielone na artykuły i poradniki. Tematycznie serwis podnosi takie tematy jak: ekojazda, nowoczesne technologie i nowinki motoryzacyjne, sposoby na podnoszenie umiejętności prowadzenia pojazdu w każdych warunkach, pierwsza pomoc na drodze, zakup auta z drugiej ręki, przeglądy techniczne, ubezpieczenia i prawo drogowe. Dużą część informacji na blogu będą stanowiły również galerie zdjęć, filmy video z testami i reportażami przygotowanymi specjalnie na potrzeby bloga, ciekawostki oraz materiały na wesoło zebrane w Internecie.

Blog to również internetowa społeczność kierowców, miejsce swobodnych dyskusji fanów motoryzacji prowadzonych zarówno na blogu, jak również na Facebooku i YouTube.

Blomedia to pierwsza i największa sieć profesjonalnych blogów w Polsce. Zrzesza kilkanaście witryn, których autorzy mają specjalistyczną wiedzę i są niezależni. Wśród blogów warto wymienić te pionierskie na rynku gadżetów elektronicznych, takie jak Gadżetomania oraz Komórkomania, oraz serwisy o nieco mniejszym zasięgu, lecz mające bardziej ukierunkowanego odbiorcę np. HDTVmania, Autokult, vBeta, czy GRRR.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu