Serwis internetowy dla inwestycji Klimt House

Serwis internetowy www.klimthouse.pl to kolejny projekt powstały w ramach współpracy agencji Eura7 z Echo Investment – jednym z największych polskich deweloperów. Dedykowany jest on prestiżowej inwestycji apartamentowej na Mokotowie.

Apartamentowiec Klimt House, realizowany przez Echo Investment przy ul. Kazimierzowskiej w Warszawie, charakterem wnętrz nawiązuje do twórczości Gustawa Klimta, słynnego artysty związanego z wiedeńską secesją.

Klimt House na tle innych inwestycji mieszkaniowych wyróżnia się doskonałą lokalizacją i niebanalną architekturą. Budynek zlokalizowany na Starym Mokotowie, jednocześnie zapewnia bliskość tętniącego życiem miasta i kameralny charakter dawnej Warszawy.

Do zadań agencji Eura7 należała kompleksowa realizacja serwisu. Klient postawił przed nami zadanie wyeksponowania oferty mieszkaniowej i podkreślenia jej wyjątkowego i prestiżowego charakteru. Zrealizowany serwis zapewnia użytkownikom możliwość zapoznania się z ofertą na różnych poziomach szczegółowości – zarówno całości budynku, jak i poszczególnych jego pięter, a nawet konkretnego mieszkania.

Serwis Klimt House zawiera również nawigowalne rzuty mieszkań wraz z informacjami o ich położeniu, dostępności i powierzchni. Serwis został wykonany w całości we Flashu.

Za obsługę Klienta po stronie Eura7 odpowiada Łukasz Wołek.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu