Chwytasz za napój energetyczny? Czy wiesz co Cię zabija!?

Tagi:

Najnowsze badania naukowe opublikowane w American Journal of Clinical Nutrition wskazały, że regualrne spożywanie napojów energetycznych zawierających szkodliwe substancje takie jak tauryna, prowadzi do poważnego zniszczenia wątroby oraz komórek kory mózgowej! Picie popularnych „energiserów” według badań skraca życie o średnio pięć lat! Czy istnieje zatem zdrowa alternatywa?

Wśród zawierających szkodliwą taurynę energiserów, brakowało zdrowego napoju, który nie tylko doda energii i siły na co dzień, ale zadziała jak witaminowa tabletka – dostarczając niezbędne mikroelementy. Działania amerykańskich naukowców doprowadziły do powstania unikatowej mieszanki – Venga!

Venga jest pierwszym funkcjonalnym napojem stworzonym z naturalnych składników – to doborowa mieszanka herbat, owoców, bogata w minerały i antyoksydanty. Venga to zdrowa alternatywa dla chemii zalegającej na półkach sklepów. Premiera napoju w USA wprowadziła nowe określenie – eko napój funkcjonalny. Venga jest napojem bio. Zawiera katechiny EGCG, zestaw witamin oraz naturalną kofeinę, składniki zielonej herbaty, które w napoju Venga wspomaga metabolizm.

Venga to napój dla tych, którzy dbają o siebie i harmonię swojego organizmu. Nie sięgaj po kolejne tabletki i suplementy diety! Zainwestuj w naturalne składniki i moc owoców!

Soki Venga:

  • Energise – naturalna energia każdego dnia!
  • Rehydrate – utrzymuje stały poziom wody w organizmie, nawadnia
  • Calorie Burn – pomoc w utrzymaniu wagi
  • Focus – przy zmożonym wysiłku mentalnym
  • Relax – utrzymanie zdrowia

Oficjalny Fan Page Vengi na Facebooku:

http://www.facebook.com/pages/VENGA-DRINK/203839746321451?sk=info

Oficjalna polska strona: www.drinkvenga.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu