Przejdź do treści

POLONIA1 odświeży logo, oprawę stacji oraz wprowadzi nowości programowe

Trwają przygotowania do startu nowej ramówki POLONIA1, jednej z najstarszych komercyjnych stacji w Polsce. Jednocześnie już na antenie pojawiły się nowe propozycje (m.in. rodzinny serial fantasy „W świecie mitów”, serial komediowy „Mój najlepszy wróg”, serial kryminalny „T&T”).

„Obecne zmiany w ramówce i nowe seriale są jedynie ofertą wakacyjną. Odświeżenie wizerunku oraz ofertę jesiennej ramówki rozpoczynamy wprowadzać dopiero od połowy września” – mówi David Podhajski, Programming and Promotion Manager stacji.

Zmiany stopniowo prowadzane mają być od połowy września. Obejmą odświeżenie logo stacji, zmianę oprawy graficznej oraz wprowadzenie na antenę nowości filmowych i serialowych. „Nowa oferta programowa POLONIA1 to znane i kultowe filmy z równie znanymi i lubianymi aktorami. Wszystkie filmowe tytuły zostały dobrane tak, aby zaspokoić gusta i wymagania kobiet (komedia, romans, musical), które są grupą docelową stacji. Sarah Jessica Parker, Scarlett Johansson, Ben Stiller, Diana Ross, David Schwimmer, Christopher Lloyd czy też Whoopi Goldberg to tylko część listy gwiazd Hollywood jesiennej ramówki POLONIA1” – podkreśla Podhajski. „Zaoferujemy także telenowele, które w obecnej chwili w USA zdobywają ogromną popularność ze względu na profesjonalną produkcję i dynamikę akcji, która dotychczas była niespotykana w tego typu produkcjach. POLONIA1 nie zapomina też o miłośniczkach gwiazd starego kina takich jak Sophia Loren, Elizabeth Taylor, Humphrey Bogart czy Kirk Douglas. Dla fanów tego typu produkcji przygotowaliśmy „Weekendowe wieczory z Klasyką” – dodaje David Podhajski.