Marokańska przygoda z Avnetem

Tagi:

Avnet Sp. z o.o., dystrybutor m.in.: Avaya, Brocade, Hitachi Data Systems, Datamax / O’Neil, Intermec, Motorola, VMware, Veeam, Wyse, uruchomił konkurs „Marokańska przygoda z Avnetem”, w ramach którego Partnerzy Handlowi kupujący produkty i rozwiązania wspomnianych producentów, mogą w lutym 2012r. wyjechać na ekscytującą 8-dniową wyprawę do Maroko. Konkurs trwa do 31 grudnia 2011r.

W programie wyjazdu do Maroko (Agadir) są m.in.: jazda na quadach po stepach i wydmach, wyprawa na wielbłądach przez berberyjskie wioski, windsurfing, rejs katamaranem, oglądanie rzadkich gatunków zwierząt i ptactwa.

Konkurs „Marokańska Przygoda z Avnetem” jest adresowany do zarejestrowanych Partnerów Handlowych Avnet, przy czym rejestracja może nastąpić w trakcie jego trwania. Dany Uczestnik Konkursu może otrzymać nagrodę tylko w jednej kategorii konkursowej. W przypadku zakupu produktów i/lub rozwiązań linii Independent Software (VMware, Veeam, Wyse) danego Uczestnika Konkursu może reprezentować kilku przedstawicieli.

Na danego producenta / linię produktową objętych konkursem „Marokańska Przygoda z Avnetem” przypada określona liczba nagród – miejsc na wyjazd do Maroko:

  • Avaya – 3 nagrody
  • Brocade – 3 nagrody
  • Hitachi Data Systems – 5 nagród
  • Indepenedent Software (VMware, Veeam, Wyse) – 15 lub więcej nagród
  • Wireless & Mobility (Motorola, Intermec, Datamax / O’Neil) – 3 nagrody

Kryteria przydzielenia nagród w Konkursie określa regulamin, dostępny na stronie: www.portal-avnet.pl, zakładka Promocje.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu