Przejdź do treści

Lipton Ice Tea Dance Academy zaprasza na orzeźwiające warsztaty taneczne

  • przez

Lipton Ice Tea zaprasza na orzeźwiające, pełne pozytywnej energii warsztaty taneczne. Zajęcia na świeżym powietrzu poprowadzi finalistka „You can Dance” Natalia Wojdak, która porwie do tańca zarówno plażowiczów, jak i mieszczuchów. Akademia tańca Lipton Ice Tea Dance Academy wyrusza na wakacyjne tournée po Polsce.

„You can dance, if you want to” – Lipton Ice Tea zaprasza  na tryskające pozytywną energią warsztaty taneczne, które przez całe lato odbywać się będą w nadmorskich miejscowościach oraz wybranych miastach Polski.

Warsztaty Lipton Ice Tea Dance Academy poprowadzi finalistka II edycji „You can Dance – Po prostu tańcz” Natalia Wojdak. Natalia pasjonuje się tańcem już od 15 lat. Jest tancerką mistrzowskiej klasy tanecznej „S” w stylu latynoamerykańskim i standardowym, choreografem i dyplomowaną instruktorką tańca. Wszyscy Ci, którzy śledzili występy Natalii na scenie YCD, mogą teraz poznać ją i dołączyć do jej orzeźwiającego układu tanecznego, stworzonego specjalnie do piosenki „Safety Dance” zespołu The Feelings.

Jeśli planujesz wakacje w Łebie, Międzyzdrojach, Ustce, Mielnie, na Półwyspie Helskim lub we Władysławowie, sprawdź, kiedy przybędzie tam Natalia i jej roztańczone warsztaty Lipton Ice Tea Dance Academy. W Sopocie, Międzyzdrojach i Łebie możesz zapytać o to przystojnych ratowników, którzy nie tylko podpowiedzą Ci kiedy i gdzie możesz radośnie powyginać ciało z Lipton Ice Tea, ale również wręczą Ci orzeźwiającą mrożoną herbatę o smaku maliny!

Radosne orzeźwienie pod okiem choreografki Lipton Ice Tea wibrować będzie także w Sopocie i warszawskim Porcie Wisła. W stolicy, Natalia spotka się z amatorami letnich podskoków podczas trzech weekendów.

Rusz się z leżaka, ucieknij z biura – dołącz do Lipton Ice Tea Dance Academy. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zatańczyć z Natalią Wojdak to pozytywne myślenie, uśmiech i gotowość do podjęcia tanecznego wyzwania.

Harmonogram warsztatów tanecznych Lipton Ice Tea Dance Academy:

  • 5.08 (piątek) godzina 17.00 – Łeba, klub Costa Dorada
  • 6-7.08 (sobota-niedziela) – warsztaty w Porcie Wisła w godzinach: 13.00, 15.00, 17.00
  • 13.08 (sobota) godzina 17.00 – warsztaty w Międzyzdrojach – Copacabana, plaża, wejście od ul. Wesołej
  • 27-28 sierpnia (sobota-niedziela) – warsztaty w Porcie Wisła w godzinach: 13.00, 15.00, 17.00