Lipton Ice Tea Dance Academy zaprasza na orzeźwiające warsztaty taneczne

Lipton Ice Tea zaprasza na orzeźwiające, pełne pozytywnej energii warsztaty taneczne. Zajęcia na świeżym powietrzu poprowadzi finalistka „You can Dance” Natalia Wojdak, która porwie do tańca zarówno plażowiczów, jak i mieszczuchów. Akademia tańca Lipton Ice Tea Dance Academy wyrusza na wakacyjne tournée po Polsce.

„You can dance, if you want to” – Lipton Ice Tea zaprasza  na tryskające pozytywną energią warsztaty taneczne, które przez całe lato odbywać się będą w nadmorskich miejscowościach oraz wybranych miastach Polski.

Warsztaty Lipton Ice Tea Dance Academy poprowadzi finalistka II edycji „You can Dance – Po prostu tańcz” Natalia Wojdak. Natalia pasjonuje się tańcem już od 15 lat. Jest tancerką mistrzowskiej klasy tanecznej „S” w stylu latynoamerykańskim i standardowym, choreografem i dyplomowaną instruktorką tańca. Wszyscy Ci, którzy śledzili występy Natalii na scenie YCD, mogą teraz poznać ją i dołączyć do jej orzeźwiającego układu tanecznego, stworzonego specjalnie do piosenki „Safety Dance” zespołu The Feelings.

Jeśli planujesz wakacje w Łebie, Międzyzdrojach, Ustce, Mielnie, na Półwyspie Helskim lub we Władysławowie, sprawdź, kiedy przybędzie tam Natalia i jej roztańczone warsztaty Lipton Ice Tea Dance Academy. W Sopocie, Międzyzdrojach i Łebie możesz zapytać o to przystojnych ratowników, którzy nie tylko podpowiedzą Ci kiedy i gdzie możesz radośnie powyginać ciało z Lipton Ice Tea, ale również wręczą Ci orzeźwiającą mrożoną herbatę o smaku maliny!

Radosne orzeźwienie pod okiem choreografki Lipton Ice Tea wibrować będzie także w Sopocie i warszawskim Porcie Wisła. W stolicy, Natalia spotka się z amatorami letnich podskoków podczas trzech weekendów.

Rusz się z leżaka, ucieknij z biura – dołącz do Lipton Ice Tea Dance Academy. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zatańczyć z Natalią Wojdak to pozytywne myślenie, uśmiech i gotowość do podjęcia tanecznego wyzwania.

Harmonogram warsztatów tanecznych Lipton Ice Tea Dance Academy:

  • 5.08 (piątek) godzina 17.00 – Łeba, klub Costa Dorada
  • 6-7.08 (sobota-niedziela) – warsztaty w Porcie Wisła w godzinach: 13.00, 15.00, 17.00
  • 13.08 (sobota) godzina 17.00 – warsztaty w Międzyzdrojach – Copacabana, plaża, wejście od ul. Wesołej
  • 27-28 sierpnia (sobota-niedziela) – warsztaty w Porcie Wisła w godzinach: 13.00, 15.00, 17.00
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu