Koniec lata z nową modą w Cuprum

Top Secret, Troll, Drywash oraz Lindex – to nowe marki, które zagoszczą w Cuprum Arena w Lubinie. Sklep multibrandowy Top Secret & Friends oraz lokal szwedzkiej firmy Lindex zaproszą na zakupy już we wrześniu. Pod koniec sierpnia najmłodszych ugości Smyk. A na dniach otwarty zostanie jeden ze stu w Polsce butików Monnari.

Lubińska galeria handlowa w maju skończyła dwa lata i wciąż przyciąga nowe marki. – Uzupełniamy mix naszych najemców tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie – mówi Ewa Sienko, manager ds. marketingu galerii Cuprum Arena.

Monnari, który szykuje otwarcie swojego butiku w lubińskiej galerii, to lider na polskim rynku eleganckiej, markowej odzieży dla pań. – Oferujemy kolekcje dla kobiet powyżej trzydziestego roku życia – mówi Katarzyna Kostacińska z Monnari. Sklep w Cuprum Arena rusza w najbliższych dniach.

W piątek, 26 sierpnia, zostanie otwarty Smyk, specjalistyczny sklep dla dzieci międzynarodowej sieci wchodzącej w skład Grupy Empik Media & Fashion. W Polsce Smyk to ponad siedemdziesiąt punktów sprzedaży zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych centrach handlowych największych miast Polski. Sklepy Smyk oferują szeroki wybór zabawek, artykułów szkolnych, książek, multimediów, akcesoriów dla niemowląt oraz odzieży i obuwia dla dzieci w wieku 0-14 lat.

– Będą oczywiście atrakcje na otwarcie, głównie w weekend, a także w piątek – mówi Marek Łebek, PR & Marketing Manager firmy Smyk i wymienia: – Będzie balonowe ZOO, profesjonalne malowanie buzi, telewizor z bajkami przy balonowym ZOO. Dzieciom będą rozdawane balony. Poza tym w pierwszych dniach (od otwarcia do niedzieli) nasi klienci będą mogli liczyć na rabat przy zakupach.

Top Secret & Friends, który ma zostać otwarty w pierwszej połowie września, to sklep multibrandowy oferujący ubrania dla osób nowoczesnych, otwartych na modę, ceniących profesjonalny wygląd w pracy i atrakcyjny wizerunek w czasie wolnym. Oferuje on odzież trzech marek należących do Redan S.A.: Top Secret, Troll i Drywash. Lokal w Cuprum umożliwi klientom znalezienie w jednym miejscu ubrań podkreślających indywidualny styl, odpowiednich na każdą okazję. Pierwszy teki sklep multibrandowy został otwarty w październiku 2009 r. W tej chwili w Polsce funkcjonują pod szyldem Top Secret&Friends 43 sklepy, a do końca roku sieć powiększy się o kolejne 7 sklepów.

– Zdecydowaliśmy się podpisać umowę z galerią Cuprum Arena, ponieważ funkcjonuje ona już od dwóch lat i ma wypracowaną, wysoką pozycję na rynku. Jest to jedyny taki obiekt w Lubinie, w którym zlokalizowane są dobre marki, wśród których zawsze chętnie widzimy swoją obecność. Salon Top Secret&Freinds wzbogaci ofertę sklepów odzieżowych galerii, z czego z pewnością zadowoleni będą klienci – mówi Jacek Kopij, dyrektor do spraw rozwoju sieci Top Secret.

Lindex, szwedzka sieć odzieżowa, otwiera w Cuprum Arena swój trzeci sklep w Polsce. Ta marka, obecna na rynku od ponad 56 lat, popularna jest zwłaszcza w Skandynawii, gdzie jest liderem sprzedaży odzieży dziecięcej i damskiej. Lindex oferuje szeroki wybór odzieży dla kobiet i dzieci oraz bielizny. Asortyment damski jest skierowany do kobiet po 25 roku życia, aktywnych lubiących bawić się modą.

– Otwarcie zaplanowaliśmy na pierwszego września, na godzinę 10.00 – mówi Katarzyna Kopyra, manager ekspansji marki Lindex na Polskę. – W Cuprum Arena będziemy sprzedawać odzież damską, bieliznę i odzież dziecięcą. Nasza marka wywodzi się z firmy bieliźnianej. Moda damska dostępna w naszych sklepach dedykowana jest do kobiet, które chcą się dobrze ubrać i zwracają uwagę na jakość produktu, ale też na przystępną cenę. Nasze hasło to „Fashion is fun!”. Na otwarcie sklepu w Lubinie przygotowaliśmy specjalną promocję – od pierwszego do czwartego września oferujemy zniżkę 20 procent na całą odzież damską, dziecięcą i bieliznę.

źródło/autor: Cuprum Arena

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu