7 powodów, dla których warto kupić nieruchomość na południu Francji z Top10tastes

W Top10tastes Luksusowe nieruchomości znajdziesz ofertę luksusowych willi i apartamentów na sprzedaż na południu Francji (Prowansja i Lazurowe Wybrzeże). Przeczytaj, dlaczego warto powierzyć nam znalezienie Twojego wymarzonego domu we Francji.

1. Wille i apartamenty oferowane w Top10tastes pochodzą od najbardziej prestiżowych francuskich agencji nieruchomości z Lazurowego Wybrzeża. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi agencjami o długoletnim doświadczeniu w wynajmie i sprzedaży luksusowych willi i apartamentów w tym regionie.

1 luksus, luksusowe zakupy, portal o luksusie, Top10tastes2. Oferowane w Top10tastes nieruchomości na południu Francji zostały wyselekcjonowane pod kątem dobrej relacji wartość – cena, wysokiego standardu budynków i wykończenia oraz możliwie najlepszej lokalizacji.

3. W Top10tastes masz gwarancję, że przeglądane nieruchomości, przed ich zarekomendowaniem, zostały sprawdzone przez kompetentnego agenta, świetnie zorientowanego w rynku nieruchomości Riwiery Francuskiej.

4. Współpracujemy z wybranymi agencjami, które charakteryzuje przyjazna kultura organizacyjna oraz długoletnie doświadczenie w pracy z zagranicznymi klientami. Zapewniamy tłumacza (z francuskiego na angielski oraz na specjalne życzenie: z francuskiego/angielskiego na polski) oraz całkowitą obsługę prawną transakcji.

2 luksus, luksusowe zakupy, portal o luksusie, Top10tastes

5. Po określeniu Twoich preferencji dotyczących nieruchomości pracujemy dla Ciebie do skutku, czyli do znalezienia dla Ciebie wymarzonej posiadłości na południu Francji. Nieruchomości oferowane w Top10tastes to reprezentatywna próbka – w ofercie posiadamy kilkaset więcej willi i apartamentów w Prowansji i na Lazurowym Wybrzeżu.

6. Po stworzeniu profilu poszukiwanej przez Ciebie nieruchomości przedstawiamy Ci najbardziej trafne oferty. Jeżeli zdecydujesz się obejrzeć je na żywo, na miejscu zapewniamy kompleksową opiekę (agent, ewentualnie tłumacz, samochód, hotel).

7. Top10tastes pomoże Ci w rezerwacji najkorzystniejszego lotu na południe Francji oraz doradzi we wszelkich kwestiach organizacyjnych. 7 dni w tygodniu będziesz mógł skorzystać z numeru telefonu i e-maila do Twojego prywatnego doradcy z Top10tastes, który na każdym etapie zadba o Twój komfort.

Źródło: Emilia Jedamska www.Top10tastes.com


PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu