„Moje Fundusze”: modny magazyn o inwestowaniu

Ukazał się kolejny numer magazynu „Moje Fundusze” opracowywanego przez Novimedia Content Publishing dla członków funduszu BZ WBK Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

W środowisku wysokiej inflacji i rosnących stóp procentowych magazyny takie jak „Moje Fundusze” są wyjątkowo potrzebne, by odnaleźć się w bieżącej sytuacji makroekonomicznej i pomóc czytelnikowi w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. W najnowszym numerze „Moich Funduszy” wydawanym przez NOVIMEDIA CP na zlecenie BZ WBK dla uczestników TFI ARKA prezentujemy rynek turecki, który od 10 lat dzięki reformom i zawiązaniu unii celnej z Unią Europejską sukcesywnie się rozwija, skutecznie walcząc z kryzysem i inflacją. W pierwszym kwartale 2010 r. Turcja zanotowała imponujący, ponad 11-proc. wzrost PKB. Doradzamy, by lokować środki właśnie w akcje tureckich spółek. Czy posłuchają nas mężczyźni, czy raczej kobiety, można się przekonać dzięki lekturze artykułu o płci inwestowania, czyli o różnicach w skłonności do ryzyka. Jak się okazuje, kobiety ryzykują dopiero wtedy, kiedy mają stałą pracę i zabezpieczenie materialne, a u mężczyzn skłonność do ryzyka obserwuje się… m.in. po rozwodzie.

Najostrożniejszym pozostaje zbijanie fortuny na autografach. W Polsce to hobby niedoceniane, tymczasem na świecie jest hitem alternatywnego inwestowania. Czas wyczuć pismo nosem.

Magazyn wydawany jest od 2008 roku w objętości 20 stron i nakładzie 60.000 egz.

Novimedia Content Publishing to wiodąca agencja content publishingowa w Polsce należąca do Grupy Wydawniczej Zwierciadło. Jest najbardziej cenioną polską agencją na świecie, członkiem międzynarodowego stowarzyszenie branży content publishingu – Custom Content Council. Zdobyła 9 nagród światowych, w tym dwie złote za najlepszy magazyn na świecie w 2010 r.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu