Przejdź do treści

Zwiedzaj Mazowsze z Paszportem Turystycznym

Spółka Koleje Mazowieckie została partnerem programu „Paszport Turystyczny Województwa Mazowieckiego” zachęcającego do odwiedzania atrakcyjnych miejsc turystycznych zlokalizowanych na Mazowszu. Dla osób, które do 31 października odwiedzą najwięcej miejsc czekają nagrody.

„Paszport Turystyczny Województwa Mazowieckiego” to program Samorządu Województwa Mazowieckiego promujący atrakcje turystyczne i kulturalne regionu mazowieckiego. Aby przystąpić do programu należy bezpłatnie odebrać Paszport w m.in. punktach informacji turystycznej, czy Delegaturach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Kolejnym krokiem jest zwiedzanie atrakcyjnych miejsc wyszczególnionych w Paszporcie i zbieranie pieczątek. Dla najaktywniejszych uczestników czekają nagrody:

  • I miejsce – min. 19 punktów – nawigacja samochodowa – 10 sztuk
  • II miejsce – od 15 do 18 punktów – turystyczna nawigacja GPS – 20 sztuk
  • III miejsce – od 10 do 14 punktów – plecak turystyczny – 100 sztuk
  • Nagroda pocieszenia – od 5 do 9 punktów – torebka do paska – 200 sztuk

– Spółka Koleje Mazowieckie zaangażowała się w projekt „Paszport Turystyczny”, aby promować wyjątkowe miejsca na Mazowszu. Codziennie dowozimy naszych pasażerów do mazowieckich miejscowości, w których można aktywnie spędzić wolny czas. Zapraszamy do ich zwiedzania z Paszportem i zdobywania atrakcyjnych nagród.- powiedziała Donata Nowakowska, rzecznik prasowy Spółki Koleje Mazowieckie.

Szczegółowy wykaz miejsc, w których można odbierać paszport będzie dostępny na stronie internetowej www.mazovia.pl.

źródło/autor: Koleje Mazowieckie