Przejdź do treści

Groupon bardziej lokalny w skali mikro i makro

Groupon, największy polski serwis zakupów grupowych, wpisał w ostatnim miesiącu Kielce, Olsztyn, Opole, Radom, Rzeszów i Zieloną Górę na listę miast, w których na stałe dostępna jest jego oferta. Mieszkańcy sześciu nowych miast mogą już poznawać atrakcje zaoferowane przez lokalnych przedsiębiorców – jak zawsze z co najmniej 50-procentowym rabatem. Groupon rozgościł się już na dobre w 32. polskich miastach.

Również od połowy lipca mieszkańcy Warszawy mają łatwiejszy dostęp do ofert, z których mogą skorzystać w swoim najbliższym sąsiedztwie. Stolica podzielona została na rejony: Warszawa Północ, Warszawa Wschód, Warszawa Południe, Warszawa Południowy-Zachód, Warszawa Północy-Zachód oraz Warszawa Centrum.

Warszawa jest miastem bardzo rozległym, natomiast oferta wielu współpracujących z nami firm ma zasięg bardzo lokalny. Również wielu naszych klientów chciałoby znaleźć na Grouponie oferty dostępne tuż za rogiem – wyjaśnia Stanisław Rozwadowski, Dyrektor Sprzedaży w Groupon Polska. Podział rynku warszawskiego na rejony przynosi także wiele korzyści naszym partnerom, którzy mogą w ten sposób nawiązywać dobre relacje z klientami z najbliższej okolicy. Dotychczas takie lokalne oferty pojawiały się zazwyczaj gdzieś z boku i trudno było do nich dotrzeć. Obecnie ich oferty są znacznie lepiej wyeksponowane w naszym serwisie.

Oferty z poszczególnych rejonów Warszawy dostępne są zarówno na dedykowanych stronach, jak i zbiorczo na stronie Warszawa Extra.

Mechanizm korzystania z serwisu Groupon jest prosty. Wystarczy wejść na stronę www.groupon.pl, podać adres mailowy i zaznaczyć miasto lub region, z którego chcemy otrzymywać oferty. Potem należy czujnie przeglądać nadchodzące biuletyny, a z pewnością nie ominą nas najbardziej atrakcyjne propozycje, takie jak wyjście do restauracji, zabiegi kosmetyczne, bilet do teatru, wstęp do fitness klubu i wiele innych z minimum 50-procetowym rabatem. Groupon uruchomił także specjalną stronę dla osób zainteresowanych ofertami turystycznymi z Polski i całego świata, dostępną pod adresem www.groupon-travel.pl.

źródło/autor: Groupon