Wiarygodność biznesowa spółki ArchiDoc potwierdzona certyfikatem

ArchiDoc – spółka wchodząca w skład Grupy Outsourcing Experts, lider w dziedzinie zarządzania dokumentami i obsługi procesów back-office – otrzymał Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Międzynarodowa wywiadownia gospodarcza D&B Poland wysoko oceniła stabilność finansową spółki ArchiDoc, badaną w oparciu o jej dobre wyniki za 2010 rok, dużą rentowność oraz płynność finansową.

Dun & Bradstreet Poland przyznaje Certyfikaty Wiarygodności Biznesowej od 2010 roku. W 2011 roku do prestiżowego grona wiarygodnych kontrahentów dołączyła spółka ArchiDoc, która oferuje swoim klientom nowoczesne rozwiązania outsourcingowe w dziedzinie zarządzania dokumentami i back-office.

„Honorowany na całym świecie Certyfikat D&B Poland potwierdza, że ArchiDoc jest solidnym i rzetelnym partnerem w interesach. Od początku istnienia spółki dbamy o to, by jakość świadczonych przez nas usług była na jak najwyższym poziomie. Przykładamy także ogromną wagę do upowszechniania dobrych praktyk biznesowych. Cieszymy się, że oficjalnie dołączyliśmy do grona polskich przedsiębiorstw mogących wykazać się najwyższą stabilnością finansową. W prowadzonej przez nas działalności wiarygodność i bezpieczeństwo finansowe są kluczowe w kontekście pozyskiwania klientów i jednocześnie skutecznej realizacji projektów” – mówi Bartosz Terlecki, wiceprezes zarządu ArchiDoc.

Analitycy D&B Poland przyznali wyróżnienie spółce ArchiDoc na podstawie:

  • analizy moralności płatniczej według programu DunTrade;
  • analizy wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań;
  • największej w Polsce bazy relacyjnych powiązań korporacyjnych i osobowych.

Spółka ArchiDoc z Grupy Outsourcing Experts została uhonorowana wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Są wśród nich:

  • Rekomendacja HIT Roku 2011 dla Instytucji Finansowej w kategorii Rozwiązanie;
  • tytuł Najwyższa Jakość QI 2010 Forum Biznesu;
  • tytuł Gazela Biznesu 2009;
  • Złoty Laur Klienta 2009;
  • certyfikat „Przejrzysta Firma 2008”;
  • tytuł „Rzetelny Outsourcer Roku 2008”;
  • wyróżnienie w trzeciej edycji rankingu „Diamenty Forbes’a”.

Na doświadczeniu i kompetencjach – poświadczonych licznymi certyfikatami przyznawanymi poszczególnym spółkom z Grupy Outsourcing Experts (ArchiDoc, Cursor, Galposter, Call One i Voice Contact Center) – oparta jest działalność całego holdingu. Certyfikaty te są jednocześnie potwierdzeniem najwyższego poziomu świadczonych usług oraz wiarygodności biznesowej Grupy.

Spółka ArchiDoc od 2006 roku bazuje na systemie zarządzania jakością w zakresie usług archiwistycznych, przetwarzania danych oraz elektronicznego obiegu dokumentów i zarządzania środowiskowego. Z kolei Cursor wykorzystuje zintegrowany System Zarządzania Jakością według normy PN-EN ISO 9001:2008 oraz kompleksowy zestaw usług LPWS – Logistyki Produktów Wsparcia Sprzedaży. Zastosowanie międzynarodowych standardów jakościowych sprzyja usystematyzowaniu procesów biznesowych oraz ciągłemu udoskonalaniu organizacji pracy.

źródło/autor: Outsourcing Experts

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu