Ultramodny gadżet Fortress Gifts

Moda zatacza kręgi. Wraz z tegorocznym szałem na neonowe i fluorescencyjne kolory, świat powtórnie oszalał na punkcie plastikowych zegarków, w takich właśnie kolorach. Fortress Gifts, lider w wielkowolumenowych promocjach gadżetowych, znany z niebanalnych pomysłów i dotrzymywania kroku trendom modowym, tym razem stawia na… zegarek.

Plastikowy zegarek o rażącym kolorze – to międzynarodowy trend, który narodził się na największych  targach zegarkowych w Bazylei. Stamtąd trafił na wybiegi światowych projektantów, a potem stał się najmodniejszym aktualnie dodatkiem.  Fortress Gifts wrażliwy na modowe trendy, włącza do swej oferty fluorescencyjne zegarki. Gadżet ten, urzeka swoim designem, jest wyrazistym elementem ubioru, a na dodatek praktycznym. Jego główną funkcją jest odmierzanie czasu.

Gadżet wykonany jest z plastiku, dostępny w dowolnych kombinacjach kolorystycznych. Fortress Gifts jest gotowy zaproponować Klientom przeróżne wariacje kształtów i kolorów, zgodnie z jego oczekiwaniami. Masowe promocje gadżetowe nie muszą być wcale banalne i nudne. Podarowanie konsumentom tego, o czym marzą i czego pragną, a przede wszystkim tego, czego nie podarował im nikt inny, to najlepsze, co możesz zrobić, by wspomóc sprzedaż swojego produktu. Na dodatek moda, która rządzi konsumpcją na całym świecie, może stać się Twoim sprzymierzeńcem. Warto zatem wykorzystać jej potencjał współpracując z Fortress Gifts.

źródło/autor: Fortress Gifts

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu